Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem NEBATİ ELEKTRİK SORUNUNA EL ATTI

NEBATİ ELEKTRİK SORUNUNA EL ATTI

AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Şanlıurfa Milletvekili adayı Nureddin Nebati elektirik sorununu çözüme kavuşturdu.

Giriş Tarihi: 20 Nisan 2015 Pazartesi 09:45
NEBATİ ELEKTRİK SORUNUNA EL ATTI

Dedaş bölge Başkanı ile bir toplantı yapan Nureddin Nebati, Enerji Bakanı, Başbakan Davutoğlu ve DEDAŞ'ın yönetim kurulu başkanlarıyla yaptıkları görüşme ile sonuca ulaştıklarını söyledi. 

 Şanlıurfa Güneydoğu da sulu tarım ile uğraşan bir il olduğunu söyleyen Nebati; "sulamada sürekli enerji sorunlarının olduğu bir ilimiz bu karşılaşılan problemleri hükümetimiz çözme hususun da titizlik ile takip etmektedir. Şanlıurfa ya geldiğimiz andan itibaren İlimizin önemli problemi olan elektrik sorunu ile ilgili gerekli çalışmaları dün itibari ile yapmaya gayret ettik. Bugün saat 09:00 da brifingleri aldıktan sonrada Dedaş bölge Başkanımız ile birlikte sayın Valimiz Büyükşehir Belediye Başkanımız Milletvekillerimiz toplantı yaptık. Toplantı neticesinde vatandaşlarımızın ve özellikle sulama birliklerinin karşılaşmış oldukları elektrik sorunları,  problemlerinin çözümleri ile  ilgili nasıl sağlaya biliriz bunu özellikle üretimlerin arttırılması konusunda Allah rahmetini esirgemedi bol bol yağmur verdi. Ben bu anlamda sayın Valimize Belediye Başkanımıza İl Başkanımıza Milletvekillerimize özellikle teşekkür ediyorum. Gerek Enerji Bakanımızla gerek Başbakanımızla görüşmede gerek Dedaşın yönetim kurulu başkanlarıyla yaptığımız görüşmede bugün itibariyle bir sonuca ulaştık. Borcundan dolayı enerjisi kesik olan sulama birliklerinin enerjileri bu akşamdan itibaren verilmeye başlandı ve artık kesintiler olmayacak" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com