Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Ne Pop, Ne Dans, Kur'an-ı Kerim yarışması başlıyor

Ne Pop, Ne Dans, Kur'an-ı Kerim yarışması başlıyor

Hop, Pop, Rap, Dans yarışmaları derken Kanal Urfa TV Kültürümüze ve Dinimize en uygun yarışmayı başlatıyor.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2012 Çarşamba 13:31
Ne Pop, Ne Dans, Kur'an-ı Kerim yarışması başlıyor
Yayın hayatına başladığı günden bu yana ilklere imza atan Kanal Urfa, bu kez dev bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Kanal Urfa tarafından “Kur’an-ı Kerim güzel Okuma yarışması düzenledi. Yarışma için başvurulan yarın başlıyor.İlklerin televizyonu olan Kanal Urfa, Kur’an-ı Kerimi Güzel okuma Yarışması yapılacağını duyurdu. Başvuruların 9 Mayıs günü başlayacağı ve 17 Mayıs’ta biteceği bildirildi.Yayın hayatına başladığı günden bu yana, 11 ayın sultanı Ramazan ayında bir çok yeniliğe imza atan Kanal Urfa, bu kez Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması düzenledi.Kanal Urfa Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, başvuruların 9 Mayıs 2012 tarihinde başlayacağı ve 17 Mayıs’ta başvuruların sona ereceği belirtildi.Seçmelerin 18-24 Mayıs tarihleri arasında yapılacağı belirtilen açıklamada, Şanlıurfa ili hudutları içerisinde başvuruların yapılacağı kaydedildi.


Kur’an-ı Kerimi en güzel okuma yarışmasının juri üyeliğini ise En Güzel Kur’an okuma dünya birincisi Mustafa Özcan Güneydoğdu, Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Doçent Doktor Hüseyin Akpınar, Eyyüp Peygamber Camisi imamı Bünyamin Kahvecibaşı yapacak.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com