Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Ne olacak bu okulun hali VİDEO

Ne olacak bu okulun hali VİDEO

Şanlıurfa Gap teknik ve Endüstri Meslek lisesi eğitime geçmeden yolda kalan araçlarını çamurlu ayaklarla iterek spor yapıyorlar.

Giriş Tarihi: 19 Şubat 2013 Salı 11:32
Ne olacak bu okulun hali VİDEO

Şanlıurfa Gap teknik ve Endüstri Meslek lisesi eğitim öğretim faaliyetleri yerine her zaman olduğu gibi yine yol çilesi ile gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde ki yayınladığımız haberin ardından birde yağmurlu günde öğrencilerin çilesini görüntüledik.

2012-2013 eğitim öğretim yılının ikinci dönemine başladığımız şu haftalarda Şanlıurfa Gap teknik ve Endüstri Meslek lisesi zor durumda. Dört yıl önce eğitim öğretime başlayan Gap Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi şehrin dışında kurulmuş olmanın dezavantajlarını yaşamaya devam ediyor. Daha önceleri çöp sorunu ile gündeme gelen okul yine çamurlu yol sorunu ile gündemde. Açıldığı günden beri yol sorunu ile gündemden düşmeyen Şanlıurfa Gap teknik ve Endüstri Meslek lisesi eğitim öğretim yılının ikinci yarısının başladığı ilk günde yine gündeme geldi. Biz güneydoğu televizyonu olarak bu lisenin yol sorunu ile ilgili haber yapmakdan bıktık ama yolun bir türlü yol olacağı yok.

GTV

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da oto hırsızlık şebekesi yakalandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com