Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Naci İpek’ten yazar ve Şairlere kahvaltı

Naci İpek’ten yazar ve Şairlere kahvaltı

Şanlıurfalı bazı yazar ve şairler kahvaltıda bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2012 Cumartesi 10:43
Naci İpek’ten yazar ve Şairlere kahvaltı

Şanlıurfa’nın Duayenlerinden Gazeteci- yazar Naci İpek; bir kısım yazar ve şairleri balıklıgöl de kahvaltıya çağırarak sohbet etti.

Balıklıgöl içinde ki yazar Sıtkı Aloğlu’nun işlettiği İbrahimi mekân bölümünde bir araya gelen Şair ve yazarlar siyaset, güncel olaylar ve Urfa sorunları hakkında konuştular.

Kahvaltıya; Gazeteci- yazar Naci İpek, Şair ve yazar eğitimci Misbah Hicri, bestekar ve söz yazarı Musa Kaldı, yazar ve şair Salih Bencik, yazar ve şair Ahmet Kaya, yazar ve eğitimci Ömer Yıldırım, gazeteci- yazar Gül San,  sosyolog-yazar ve eğitimci Mahmut Kaya ve Sitemiz yazarı ve haber Müdürü Mehmet Emin KUŞ bizzat, davetli olup da il dışında olduğu için katılamayan Mehmet Oymak ise telefonla katıldılar.

Kahvaltıdan sonra Misbah Hicri’nin yaptığı yemek duası ve Naci İpek’in anlattığı Urfa’nın eski güzel olayları sessizlik içinde dinlenildi. 

Kahvaltıda yazar ve şairler; Şanlıurfanın bürokrasisi, valilik ile ilgili problemler, 2013 te olacak yapılacak seçimler gibi genel konuların da üzerinde durdular...

Şair ve yazarlar daha sonra balıklıgölün çevresini gezerek vedalaştılar.

www.balıklıgöl.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com