Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor N90 Sport semineri düzenlendi

N90 Sport semineri düzenlendi

Şanlıurfa'da gençleri spora teşvik etmek amacıyla Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, N90 Sport ve Edessa 7 Yıldız spor kulübü birlikte Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda N90 Sport Şanlıurfa Futbol Alt Yapı Eğitim Semineri düzenlendi.

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2015 Cumartesi 21:30
N90 Sport semineri düzenlendi

Alt yapı ile ilgili Seminer Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, sporcular ve kulüp başkanlarının katılımı ile yapıldı.

Seminerde; Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, Doç. Dr. Selahattin Koç, Proje Direktörü  Ajax ve Porto Spor Kulüplerin altyapısında futbolun temel eğitimini alan Nesim Argun, Proje Müdürü Nurhan Özücüer altyapıda temel sorunlar ve çözüm yolları konularında sporular, veliler, antrenörler, spor yöneticilerini bilgilendirme ve bilgi alışverişinde bulundular.
Düzenlenen programda bir konuşma yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, futbolda alt yapı eğitiminin önemine değindi.

Başkan Çiftçi, "Futbolda il olarak bir yere varmak istiyorsak alt yapıyı desteklememiz lazım. Alt yapı anlamında eğitim de çok önemli. Futbolda ki üç önemli etken kuvvet,zeka ve eğitimdir. Çocuklarımızda ki bu yeteneği çalışma ve eğitimle gün yüzüne çıkarıp kentimizi daha iyi noktalara getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. Spor anlamında mekan ve salon anlamında gelişimimizi tamamladık. Her ilçemizde bulunan spor tesislerimiz gençlerimizi beklemekte. Bugünümüzün gençlerini hep birlikte çalışma ve azimle güzel yarınlara taşımak en büyük görevimizdir" dedi.

Açılış konuşmasının  ardından Seminerde yer alan konuşmacılar tarafından  salondakilere  Sporda Alt Yapı ve temel eğitim konuları hakkında bilgiler sunuldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Görüntülü- GHSİM’den Basınspor’a malzeme yardımı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com