Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Müteahhitlerden Eğilmez'e; SGK teşvikleri devam etsin

Müteahhitlerden Eğilmez'e; SGK teşvikleri devam etsin

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “SGK Primi İşveren ve İşçi Hissesi Payı desteklerinin yatırımın uygulama döneminde faydalanılmasını sağlayacak gerekli düzenlemelerinin yapılması hususunda hükümetimiz gerekli çalışmayı yapacaktır” dedi.

Giriş Tarihi: 18 Şubat 2013 Pazartesi 17:08
Müteahhitlerden Eğilmez'e; SGK teşvikleri devam etsin

Şanlıurfa İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa Önal ve yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’i ziyaret ederek SGK Primi İşveren ve İşçi Hissesi Payı desteklerinin sürmesini istedi.

 

Hükümetin Yeni Teşvik Sistemine göre oluşturulan 6. Bölgede yer almasından dolayı Şanlıurfa’nın cazibe merkezi haline geldiğini belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “SGK Primi İşveren ve İşçi Hissesi Payı desteklerinin yatırımın uygulama döneminde faydalanılmasını sağlayacak gerekli düzenlemelerinin yapılması hususunda hükümetimiz gerekli çalışmayı yapacaktır. Müteahhitlerin talebini ilgili bakanlıklara ulaştıracağız” dedi.

 

Ziyaretin olumlu geçtiğini belirten Şanlıurfa İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa Önal ise SGK teşvikinin sürmesini istedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gap Zeytinciliğini Arap Emirliklerinde Tanıttılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com