Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Musul Valisi Nuceyfi Şanlıurfa’da

Musul Valisi Nuceyfi Şanlıurfa’da

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Musul Valisi Asil Nuceyfi’yi ve beraberindekileri makamında kabul etti.

Giriş Tarihi: 26 Eylül 2013 Perşembe 16:37
Musul Valisi Nuceyfi Şanlıurfa’da

 

 

İlk olarak Şeref salonuna geçen Musul Valisi Asil Nuceyfi şeref defterini imzaladı. Şeref Salonunda bir konuşma yapan Vali Celalettin Güvenç, Musul Valisi ve beraberindeki heyeti Şanlıurfa’da görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ İhtiyacımız olan barışın, kardeşliğin ve işbirliğinin geliştirilmesi için bu tür ziyaretler son derece önemlidir. Kendisi yoğun programına rağmen Cuma gününe kadar, ikna edebilirsek Cumartesi gününe kadar ilimizde olacaklar. İlimizin kültürel, tarihi ve doğal zenginliklerini gezip görecekler. İş adamlarımızla görüşmelerde bulunacaklar. Ben kendilerine hoş geldiniz diyorum. İnşallah verimli ve hayırlı bir ziyaret olur” dedi.

Musul Valisi Asil Nuceyfi ise kendisine gösterilen sıcak karşılamadan dolayı teşekkürlerini ifade ederek: “Türkiye’ye yakın olmak amacıyla Türkiye’nin Musul’a yakın vilayetleriyle yakın ilişkiler içerisinde olmak istedik. Şanlıurfa’yla ticari, ekonomik ve sosyal ilişkilerimizi tamamlamak istedik. İlerleyen günlerde ise bu ilişkilerimizi güçlendireceğiz. Bizi karşılayan Şanlıurfa Valisi ve beraberindeki heyete teşekkür ederiz” dedi.

Valilik Şeref Salonundaki açıklamaların ardından Vali Güvenç, misafirleriyle makamında görüşmeye devam etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com