Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Mustazaflar Cemiyeti Cizre Şubesinden 6-7 Ekim mesajı

Mustazaflar Cemiyeti Cizre Şubesinden 6-7 Ekim mesajı

Şırnak'ın Cizre ilçesinde faaliyette bulunan Mustazaflar Cemiyeti, 6-7 Ekim katliamının yıldönümü dolayısı ile yazılı bir basın açıklaması yayımladı.

Giriş Tarihi: 7 Ekim 2015 Çarşamba 22:04
Mustazaflar Cemiyeti Cizre Şubesinden 6-7 Ekim mesajı

Mustazaflar Cemiyeti Cizre Şubesi, 6-7 Ekim katliamının yıldönümü dolayısı ile yazılı bir basın açıklaması yayımladı.

Katliamın üzerinden bir sene geçmiş olmasına rağmen acılarının halen taze olduğu belirtilen açıklamada, “Katliam’ın üzerinden bir sene geçmiş olmasına rağmen yaptığı tahribatlar ve bölge halkının gerek zihninde gerek iç dünyasında açtığı yaralar hala taptaze durmaktadır. Hele ki şehit Yasin Börü ve arkadaşlarının katledilmesi, katlediliş şekilleri acıları daha çok artırmış ve dayanılmaz hale getirmiş yaşanılan bu gayri insani vahşet karşısında akıl durgunluğuna sebebiyet vermişti.” denildi.

Yasin ve arkadaşlarının yolundan gidilmesi duasında bulunulan açıklamada, “Rabbi Rahim’den bizleri de onların yolundan, üstlenmiş oldukları misyondan ve bu kutlu davadan ayırmamasını dileriz ayrıca buna sebep olan yapan katilerinin ve zalimlerinin gerek bu dünyada gerekse ahrette en korkunç cezaya gark olmalarını Yüce Allah’tan niyaz ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada son olarak “Şehid Yasin ve arkadaşlarının şehadetlerinin yıl dönümünde şehadetlerini bir kez daha tebrik eder ailelerine sonsuz sabırlar dileriz.” denildi.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com