Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Mustafa Zahit'ten Plaket Ödülü

Mustafa Zahit'ten Plaket Ödülü

Giriş Tarihi: 21 Eylül 2010 Salı 13:01
Mustafa Zahit'ten Plaket Ödülü

AK Parti Anayasa Değişikliği Halkoylamasına Şanlıurfa’da yüksek katılım ve % 95 oranında evet’le sonuçlanması AK Parti Teşkilatında sevince yol açtı.

AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit referandum sürecinde katkılarından dolayı AK Parti İl Yöneticilerini, Merkez İlçe Yöneticilerini, İl Genel Meclisi üyelerini, Belediye Meclisi Üyelerini, Muhtar dernek başkanlarını, Muhtarları, STK yöneticilerini, Sandık Kurullarını, İşadamlarını, AK Parti mahalle başkanlarını ve AK Parti İl personelini plaketle ödüllendirdi.

Plaket törenin ardından konuşan AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit; Şanlıurfalılar özgürlük ve eşitlik getiren anayasa değişikliği düzenlemesine büyük katılımla %95 oranında evet demeleri, özgürlüğü ve eşitliği ne kadar arzuladıklarını gösterdiler. Demokrasiye sahip çıkmada büyük iş çıkardılar. Bu süreçte Gerek AK Parti adına gerekse STK adına çalışan arkadaşlarımızı bir plaketle çalışmalarını takdir etmek istedik. Katkılarından dolayı hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

http://www.balikligol.com/images/news/21-09-2010-13-01-23-72043000.jpg

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com