Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Mustafa Zahit; Kazanan Urfa oldu

Mustafa Zahit; Kazanan Urfa oldu

Giriş Tarihi: 15 Haziran 2011 Çarşamba 23:53
Mustafa Zahit; Kazanan Urfa oldu
12 Haziran’da gerçekleştirilen Milletvekili genel seçimleri nedeniyle AK Parti Merkez İlçe Başkanlığında Mustafa Zahit, basın toplantısı düzenledi.

AK Partinin zaferle çıktığı bir seçimi geride bıraktığını ifade den Mustafa Zahit; , "12 Haziran genel seçimlerinde göstermiş oldukları yoğun çalışmalar sonucunda zaferimizi elde ettik. Şanlıurfamıza güvenilir ve hızlı hizmetler konusunda sayın milletvekillerimiz Meclis’te bizleri ve Şanlıurfalıları temsil ederek bizim için çalışacaklar. Bu seçime katkısı olan tüm partililerimizi ve partimize gönül vermiş Şanlıurfalılara teşekkür ediyorum” dedi.

Zahit; “12 Haziran 2011 seçimlerinin tartışılmaz galibi milletimiz oldu. Kazanan demokrasimiz; Kazanan özgürlük davamız; ve hiç şüphesiz kazanan birliğimiz, beraberliğimiz, bütünlüğümüz ve Şanlıurfa oldu. 12 Haziran 2011 milletvekili genel seçimlerinin tüm türkiye’ye ve Şanlıurfa’mıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” diyerek sözlerini bitirdi.

AK Parti Merkez İlçe binasındaki basın toplantısının ardından kokteyl veren kokteyl verildi. Kokteyle milletvekilleri Seydi Eyyüpoğlu, Kasım Gülpınar, Mahmut Kaçar ve Halil Özcan ile listede olup milletvekili seçilemeyen Bekir Eren ve Zeynep Müjde Sakar katıldı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit; yoğun bir çalışma sonunda Milletvekili seçilemeyen Bekir Eren ve Zeynep Müjde Sakar’a çalışmalarından dolayı plaket hazırladı. Kasım Gülpınar Bekir Eren'e plaket takdim ederken, Zeynep Müjde Sakar'a ise Mahmut Kaçar verdi. Kokteyle katılan Milletvekilleri, Merkez İlçe Başkanın bu kokteylinden dolayı teşekkür ediyoruz. bundan sonra artık görevimiz başladı. Urfa için birlikte çalışmaya başladık" dediler.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com