Advert
Advert
Advert

Mustafa Yavuz'a Fevzi Karataş'dan destek

Mersavi aşireti lideri Fevzi Karataş AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday adayı olan AK Parti Eski İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yavuz'a tam destek verdi.

Mustafa Yavuz'a Fevzi Karataş'dan destek
Mustafa Yavuz'a Fevzi Karataş'dan destek

Seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını sürdüren  AK Parti Eski İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yavuz, Mersavi Aşiret Lideri Fevzi Karataş'ı Karaköprü'den Büyükşehir Bewlediye Meclis Üyesi seçilen Sabri Yetim ile birlikte ziyaret ederek destek talebinde bulundu.

AK Parti çeşitli kademelerinde görev aldıktan sonra son olarak 4 yıl boyunca Halkla İlişkiler Başkanlığını yapan Mustafa Yavuz ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada; “Teşkilatlar bir partinin bel kemiğidir. Bir partiyi ayakta tutan teşkilatlarıdır. Bende yıllarca partinin mutfağında çalıştım. Şimdi Urfalıları meclkiste temsil etmek ve yeni Türkiye'nin yeni Urfa'sını şekilllendirmekl için bende varım diyorum. Bu anlamda Fevzi Karataş ağabeyimizden destek ve dua talebinde bulundum" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fevzi Karataş ise siyasetin uzun bir mecra olduğunu bu yolda Mustafa Yavuz'a başarılar dilediğini belirtti.

 

 

Mustafa Yavuz Fevzi Karataş mersavi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan sert açıklama:
Erdoğan'dan sert açıklama: "Racon kesilecekse bizzat ben keserim!"
Başkan Çiftçi, Çevik Kuvvet Projesi ile ilgili konuştu
Başkan Çiftçi, Çevik Kuvvet Projesi ile ilgili konuştu