Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Mustafa Yavuz Aday Adaylık Başvurusunda Bulundu

Mustafa Yavuz Aday Adaylık Başvurusunda Bulundu

Şanlıurfa’nın Mersav aşiretinin ileri gelenlerinden İşadamı Mustafa Yavuz AK Parti’den Aday Adaylık başvurusunda bulundu.

Giriş Tarihi: 20 Şubat 2015 Cuma 13:50
Mustafa Yavuz Aday Adaylık Başvurusunda Bulundu

AK Parti’nin aday adaylık başvurusunun son günü olan bugün Sabah saatlerinde İl Başkanlığına gelen Mustafa Yavuz, aday adaylık formunu teslim ederek resmi başvurusunu tamamladı.
Başvurusunu tamamladıktan sonra basına açıklamalarda bulunan Mustafa Yavuz; “25. Dönem milletvekili genel seçiminde aday adaylık başvurusunda bulundum.
Sayın Cumhurbaşkanımızın Başbakanlık Döneminde 2014 yerel yönetimler seçimi öncesi Ak Parti  grup Toplantısında Şanlıurfa büyükşehir adayımız Sayın Celalettin Güvenç'in ismini açıklarken değişim dönüşüm sırası Şanlıurfa'da demişti. Sayın Cumhurbaşkanımızın o dönemki söylemi ile Şanlıurfa yerelde stard almış oldu. Teknolojinin çok hızlı değiştiği Küresel bir değişim ve dönüşüm yaşanmaktadır. Uluslararası bu küresel sistemi ve günümüzde sıkışan bilginin üretime dönüşmesi ancak Ak Parti vizyonu ile mümkün olabileceği kanaatindeyim. Bu vesile ile bize düşen her platformda memleketimizin ülkemizin kalkınması adına katkı sunmaktır” dedi.


              Mustafa Yavuz Kimdir?

1966 Şanlıurfa doğun Mustafa Yavuz,  1987 Şanlıurfa İmam Hatip lisesinden mezun oldu. Sosyal bilimler  mezun olan Yavuz, Halen AÖF Sosyoloji 4. Sınıfta okumaya devam ediyor. Evli ve 4 çocuk babası.

YORUMLAR
  • yorum2015-02-25 11:36:09LEVENT KAHYA

    Sayın mustafa yavuz a çıktığı yolda başrılar dilerim.50.000 kişilik mersavi aşireti ile arkasında olduğumuzu herkes bilsin. bu dönem İNŞALLAH vekilimizi çıkartacaz.saygılarımla RABBİM mustafa beyin yar ve yardımcısı olsun.

  • yorum2015-02-25 08:57:06Abdullah

    Basamakları tek tek geçerek hareket eden bu kardeşimize desteklerimizle beraber başarı diliyorum.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com