Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Mustafa Altıoklar'dan Başbakan Erdoğan'a hakaret!

Mustafa Altıoklar'dan Başbakan Erdoğan'a hakaret!

Yönetmen Mustafa Altıoklar'dan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a çok ağır sözler!

Giriş Tarihi: 24 Nisan 2014 Perşembe 12:24
Mustafa Altıoklar'dan Başbakan Erdoğan'a hakaret!

Başbakan Erdoğan'a doktor olarak nansistik kişilik bozukluğu teşhisi koyan Altıoklar bununla da yetinmedi, rapor verilmesi gerektiğini söyledi. Altıoklar'ın 46 diye bahsettiği rapor, halk arasında "deli raporu" olarakta biliniyor.
Mustafa Altıoklar, CNN Türk'te Enver Aysever'in sorularını cevapladı.
GEZİ PARKI TARTIŞMALARI
Gezi Parkı olaylarında, gençlerin adında 'adalet ve kalkınma' olan bir partiden adalet istediğini söyleyen Altıoklar, hareketin tamamen barışçıl taleplerle başladığını iddia etti.
İşte Altıoklar'ın Erdoğan'a oldukça ağır sözlerle yüklendiği o konuşmasından bazı bölümler;
"Gezi Parkı'nın o günü biliyordum, adalet isteyen bu çocukların üzerlerine saldırılacağını. Bu nedenle de çok endişeleniyordum. Kaldı ki çocuklar, gençler dünyada benzeri görülmemiş biçimde barışçıl bir yapıyla haretlerini ortaya koydular. Ben o çağrımda artık zafer çağrılarıyla geriye dönün dedim çünkü gördüğüm şu vardı. Yani hareketin arkasında şu vardı, hareketin arkasında bu vardı diyen abuk sabuk, saçma sapan komplocular var ya öyle bir şey yoktu. O çocuklar ve gençler kendi iradeleriyle oraya gelmişti. Hepsinin orada 'adalet' diye bir istekleri vardı. Adı 'adalet ve kalkınma' olan bir partiye karşı.
"DAYAKÇI BABAYA İSYAN ETTİLER"
Gezi'nin üçüncü gününde o çocukların yüzde 99.9'u, Başbakan o ziyaretini ertelediğinde, "Galiba yanlış bir hareket yaptık" deseydi bugün oy oranı 70'lere 80'lere varacaktı. O çocukların hepsi o kutsal babanın ağzına baktılar. O kutsal baba, dayakçı baba mı yoksa şefkatle yaklaşacak bir baba mı? Bir baktılar bu baba dayakçı bir baba! Kutsal babaya isyan başladı o andan itibaren. Sinmediler, susmadılar tam aksine isyan ettiler.
"ERDOĞAN'A 46 RAPORU VERİLMELİ"
"Başbakan bunu kafasından çıkaramaz. Narsistik kişilik bozukluğu var. Başbakan'ın psikolojik teşhisi, doktor olarak söylüyorum, nansistik kişilik bozukluğudur. Başbakan geri adım atamaz. Bu konuda yapacak hiçbir şey yok. Rapor vermek lazım, 46'ya girer.
Görmüyor musun devleti nereye götürdüklerini? Kendi askerimizi vurduracaktı Suriye'de. Koruduğumuz türbedeki askerlerimizi öldürtecekti. Neler yapıyorlar böyle."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com