Advert
Advert
Advert

Mustafa Ağadayı'da Aday Adayı Oldu

Şanlıurfa siyasetinin sevilen yüzü olarak bilinen Ecz. Mustafa Ağadayı AK Parti Milletvekili Aday adaylığı için başvuruda bulundu

Mustafa Ağadayı'da Aday Adayı Oldu
Mustafa Ağadayı'da Aday Adayı Oldu

  AK Parti Şanlıurfa İl Başkanığına aday adaylığı için başvuruda bulunan Ecz. Mustafa Ağadayı, basşvurusunu tamamladıktan sonra İl Başkanı Zeynel Abidin beyazgül ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ağadayı başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra yaptığı açıklamada; "Aday adayların çokluğu, bölgemiz için bir zenginlik, halkımız için alternatif demektir. Bu güzel ve onurlu yarışta bize teveccüh gösterenlere, şimdiden şükranlarımı sunuyorum. Milletimizi ve partimizi, bize duyulan güvenden dolayı mahcup etmeyeceğim" dedi. 


Ecz. Mustafa Ağadayı ayrıca: "bana çok şey katan partimde, bir üst noktada hizmet etmek için aileme, eş, dost, çevreme ve siyasi büyüklerime danışarak bu kararı aldım. Beraber görev yaptığım tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor, desteklerini bekliyorum” dedi.Ak Partide şu görevlerde bulundu

AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilatına 8 yıl hizmet verdi. Partisinde İl yönetim kurulu üyeliği, İl başkan yardımcılığı, İl Yerel Yönetimler başkanlığı,  Parti Teşkilat eğitmenliği.

Teşkilatlanma biriminde İlçe koordinatörlüğü yaptı. Ayrıca Ağadayı, AK Parti İl  teşkilatında  hiç ara vermeden 8 yıl görev yapan tek partiliydi.

Eczacılık fakültesi mezunu ve Tıp fakültesinde master yapan Uzman Eczacı  Mustafa Ağadayı; Şanlıurfa Eczacılar Odası Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Sekreterlik görevlerinde bulundu. Halen Türk Eczacılar Birliğinin yüksek haysiyet kurulu üyesidir.

Birçok vakıf ve dernekte gönüllü çalışmalarda bulunan Ağadayı çevresinde hayırsever ve güvenilir biri olarak biliniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!