Reklamı Geç
Advert
Advert

Müslüm Gürses Midyatta konserde

Müslüm Gürses Midyatta konserde
Müslüm Gürses Midyatta konserde

Ünlü şarkıcı Müslüm Gürses ve Yunus Bülbül, Mardin'in Midyat ilçesinde bir otelde verdikleri konserde sevenlerini coşturdu.
Midyat Matiat Otel'de düzenlenen konserde Müslüm Gürses, Asuhan ve Yunus Bülbül sahne aldı. Mardin'in yanı sıra Batman, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Şırnak'tan hayranları, sanatçıları dinlemek için Midyat'a geldi. Matiat Oteli Genel Müdürü Sait Keser tarafından çiçeklerle karşılanan sanatçılar, gördükleri ilgiden memnun kaldılar. Müslüm Gürses, gece boyunca söylediği birbirinden güzel parçalarla dinleyenleri mest etti. Bir ara dinleyicilerin arasına girerek konserine devam eden Gürses ile bayan dinleyenleri
birlikte fotoğraf çektirdi. Alkışlar eşliğinde 'Müslüm Baba' diyerek tezahüratta bulunan sanatçının hayranları, şarkılara da eşlik etti. Matiat Otel Genel Müdürü Sait Keser, her ay Matiat'ta vatandaşlarla ünlü sanatçıları buluşturmaya devam edeceklerini belirtti.
Müslüm Gürses'in yanı sıra Muhterem Nur da hayranları ile buluştu. Program öncesi gazetecilerle sohbet eden ve oldukça neşeli olduğu gözlenen Yunus Bülbül, Arapça 'Ehlen ve sehlen ya ehi, esselamun aleykum' diyerek sevenlerini selamladı. Milli birlik projesine ilişkin görüşlerinin sorulması üzerine sanatçı Bülbül, "Başbakan gerekeni yapıyor zaten, sanatçılar da gerekeni söyledi. Türkiye'miz için iyi bir şey. İki tarafa da faydalı olacak. Hepimiz kardeşiz" dedi.
Bülbül, ardından 'Gönlüm Hakk'tan yana, halim perişan' adlı şarkıyı söyleyerek, milli birlik projesinin desteklenmesi gerektiğini vurguladı. Büyük izdihamın yaşandığı konserde sanatçılar, hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaştılar. Hayranları, cep telefonları ile sanatçıları görüntülemek için birbirleriyle yarıştı. İHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otopark Sorununa Kalıcı Çözüm
Otopark Sorununa Kalıcı Çözüm
Urfa'da 23 Nisan'ı ranta çevirdiler iddiası
Urfa'da 23 Nisan'ı ranta çevirdiler iddiası