Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Müslüm Gündüz'den Önemli Açıklamalar-ÖZEL HABER

Müslüm Gündüz'den Önemli Açıklamalar-ÖZEL HABER

28 Şubat döneminin en önemli aktörlerinden biri olarak gösterilen Aczimendi Lideri Müslüm Gündüz Şanlıurfa'da Barış için çok önemli mesajlar verdi.

Giriş Tarihi: 20 Nisan 2013 Cumartesi 14:27
Müslüm Gündüz'den Önemli Açıklamalar-ÖZEL HABER

Dün Öğlen saatlerinde bir grup müridiyle Şanlıurfa'ya gelen Aczimendi lideri Müslüm Gündüz, geliş amacının Şanlıurfa'da bulunan Bediüzzaman Hazretlerinin mezarını ziyaret etmek ve burada bulunan dostlarını ziyaret etmek olduğunu söyledi.

Geçmişte, 28 Şubat 1997 yılında yaşanan trajedik olaylar ve 28 şubat kararları ile ilgili olarak  mikrofonlarımıza çok özel açıklamalarda bulunan Gündüz; " o dönemler geride kaldı, rabbim bir daha o günleri yaşatmasın" dedi.

şu an gündemde olan barış sürecini de değerlendiren Müslüm Gündüz; "Rabbi bir daha o kötü günlere dönmeyi göstermesin. bir birimize kız aldık kız verdik, hep kardeşçe bir arada yaşadık. Hiç kimse ne Kürt, ne Türk, ne Arap, ne Acep olduğunu bilirdi. herkes bir arada huzur içinde yaşardı. inşallah yine o günlere gidiyoruz" dedi.

Haber: Mehmet Guli Aslan/ Balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com