Advert
Advert
Advert

Açığa alınan Müdürle İlgili Şok İddia!

Geçtiğimiz günlerde açığa alınan Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi müdürü Müslüm Ercan'nın akla hayale gelmeyeceği görevler verilmiş!

Açığa alınan Müdürle İlgili Şok İddia!
Açığa alınan Müdürle İlgili Şok İddia!

Şanlıurfa Göbeklitepe kazı ekibi başkanlığını da yapan ve geçtiğimiz gün FETÖ üyeliğinden açığa alınan Müslüm Ercan'a verilen görevler duduk uçuklattı.

GÖBEKLİTEPE İÇİN BAKANLAR KURULU KARARI ÇIKMIŞ

Müslüm Ercan  Urfa Arkeoloji Müzesi, Arkeopark ve Edessa Mozaik Müzesi müdürlüğü yaparken Klaus Schimidt'ten sonra Göbeklitepe'ye atanan kazı başkanlığına atanmış. Hemde bakanlar Kurulu kararıyla atandığı iddia edildi.

HALKLA İLİŞKİLER ÜZMANI ERKOLOJİK KAZIYA BAŞKAN OLMUŞ

 Selçuk Üniversitesi Halkla ilişkiler uzmanı olan Müslüm Ercan'nı Türkiye'nin gözbebeği olan Göbeklitepe kazı başkanlığına kimin neden önerip atadığı merak konusu olurken Müslüm Ercan bununla da yetinmemiş bir de koruma kuruluna başkanlık ediyormuş.  Üstelik Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın teftişlerine ve açtığı sayısız soruşturmaya rağmen orada tutulduğu iddia edildi.

Müslüm Ercan Urfa Arkeoloji Müzesi Arkeopark Edessa Mozaik Müzesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
öğretmen öztürk     2016-08-22 Eşinden sonra saltanat sürmek, yetişmiş bir değeri el birliğiyle heba etmek etik bir davranış değil. Müslüm ERCAN Klasik Arkeoloji Mezunu yüksek lisansını halkla ilişkilerde yapmış deneyimli biri. Çamur atmaktansa onu da dinlemek gerekmez mi? Hanım bile demek istemediğim şahıs iftira ederken insaflı olsun bari. Müslüm ERCAN o müzenin yapımında her aşamada geceli gündüzlü çalıştı. Bunu vicdan sahibi tüm Urfalılar bilir ve taktir eder.
kemal çiçek     2016-08-21 MEHMET isimli kardeşim. Bence sende yalan söylüyorsun. Yoksa FETÖcümüsün... İŞTE KANITI HABERTÜRK yazarı Serpil Yılmaz, “Göbeklitepe için yeni bir şans” başlıklı köşe yazısında, Selçuk Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu Müslüm Ercan’ın arkeoloji alanında uzmanlık gerektiren Göbeklitepe Kazısı Başkanlığı’na getirilmesini eleştirdi. Ercan, uzmanlığıyla ilgili olarak da halkla ilişkiler mezunu olduğunu ancak aynı üniversitede klasik arkeoloji dalında lisans yaptığını kaydetti.
hasan     2016-08-21 allah belasını versin
Mehmet     2016-08-19 Balikligol.com öncelikle imla kurallarına dikkat edin. erkoloji değil arkeoloji ayrıca uzman yazmayi da ogrenin. muslum ercan i tanirim. selçuk üniversitesi klasik arkeoloji mezunudur. şehrimize çok büyük katkılar sağlayan bu insanı bu şekilde karalamak insanlığa aykırı bir durumdur. haber yaparken iyice araştırıp öyle yapın.
misafir     2016-08-19 Bu gücü nereden alıyor arkasındaki siyasiler kim açıklayın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik