Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi MÜSIAD istişare toplantısı yaptı

MÜSIAD istişare toplantısı yaptı

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2011 Perşembe 22:00
MÜSIAD istişare toplantısı yaptı


 

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, Müstakil Sanayi İşadamları Derneği (MÜSIAD) tarafından istişare toplantısı düzenlendi

 İstişare Toplantısın da konuşma yapan Vali Nuri Okutan, Şanlıurfa’nın ekonomik olarak yüksek potansiyele sahip bir il olduğunu belirterek, “Bunun işlenmesi, Şanlıurfalılara ve tüm Anadolu'ya sunulması gerekiyor. Burada da is adamlarımıza ciddi görevler düşüyor. MÜSIAD üyeleri, Türkiye'nin her bölgesinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da ilin ekonomisine katkıda bulunuyorlar. Bu bakımdan da bence alkışı hak ediyorlar. Şehrin esas sahipleri is adamlarıdır” dedi.

 

MÜSİAD İstişare Toplantısında Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, iş adamlarının sıkıntılarının sorunlarını dinleyerek; bu sorunların nereden kaynaklandığı ve çözüm yolları hakkında bilgi verdi. Şanlıurfa’nın yeni bir vizyonla ülkenin yükselen değeri olduğunu ve bu yükselen değerin lokomotifinin iş adamları olduğunu belirten Okutan, attıkları her olumlu adımda Şanlıurfa’yı daha ileriye taşıdıklarını söyledi.


           MÜSIAD Şanlıurfa Şube Başkanı Haluk Akçal da, her ay kentin sorunlarının çözümüne yönelik toplantılar düzenlediklerini ifade ederek, “2011 yılının ilk toplantısına Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan'ı davet ettik. Şanlıurfa’nın daha iyi yerlere gelebilmesi için el birliği ile tüm sorunların üstesinden geleceğimize inanıyoruz” şeklinde konuştu.


           Toplantının ardından Vali Okutan ve dernek üyeleri birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da Helal gıda konferansı düzenlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com