Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi MÜSİAD GİK toplantısı Şanlıurfa'da yapıldı

MÜSİAD GİK toplantısı Şanlıurfa'da yapıldı

Şanlıurfa'da yapılan MÜSİAD'ın 88. Genel İdare Kurulu toplantısına, Bingöl şubesi 4 kişilik bir heyetle katıldı.

Giriş Tarihi: 4 Kasım 2014 Salı 18:10
MÜSİAD GİK toplantısı Şanlıurfa'da yapıldı

 MÜSİAD’ın Şanlıurfa’da düzenlediği  ‘İş Sağlığı, İş Güvenliği ve İş Hukuku’ çalıştayına, Bingöl şubesi 4 kişilik bir heyetle katıldı.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) genel idare kuruluna katılan Bingöl Şube Başkanı Ali Akbana,  çalıştayın verimli geçtiğini söyledi.

Ali Akbana, iki aylık periyotlarla farklı şehirlerde değişik bir gündemle gerçekleştirilen toplantılarda hazırlanan raporların Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Bakan Yardımcısı Halil Etyemez’e sunulduğunu belirtti. 

Akbana, “Çalışma hayatının sorunlarını masaya yatırdığımız bu çalıştayımızda, hem işverenin hem de çalışanların karşılaştıkları sorunları ve mevzuat sıkıntılarını dile getirdik. Ülkemizde son zamanlarda meydana gelen iş kazaları ve ihmallerin iş güvenliği konusunda ne kadar önemli olduğunu bir kez daha dile getirmiş olduk. İş güvenliği konusunda MÜSİAD ailesi olarak önerilerimizi Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez e sunduk.” dedi.

MÜSİAD Genel İdare Kurulunun Şanlıurfa’da yapılmış olmasının bir tesadüf olmadığını dile getiren Akbana, “Bu buluşma bir taraftan, başından beri desteklediğimiz, belki de yüzyılımızın barış projesi olan, çözüm sürecine önemli bir destek mesajıdır.” dedi.

Programa, MÜSİAD Genel Başkanı NAİL Olpak, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu üyeleri, Şube Başkanları ile işadamları Siyasi Parti, STK temsilcileri ve işadamları katıldı. (Nihat Kanat - İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da Helal gıda konferansı düzenlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com