Advert
Advert
Advert

Murat Yazar'ın mutlu günü

CHP Şanlıurfa İl Sekreteri ve İş Adamı Murat Yazar’ın oğlu Abdulkadir Servan sünnet olarak erkekliğe ilk adımını attı...

Murat Yazar'ın mutlu günü
Murat Yazar'ın mutlu günü

Şanlıurfa Hacı Bekir Sofrasında olan sünnet merasimi davul zurna eşliğinde oldukça eğlenceli geçti. Sünnet merasimine davetli misafirlerden CHP İl Yönetim Kurulu üyeleri tam kadro ile katılırken, CHP Eski İl Başkanı Ahmet Öncel, CHP Merkez İlçe Başkanı Adnan Öncel, İş adamı Galip Yazar, Talip Balak ve çok sayıda siyasetçi ve iş adamı sünnet merasimine katılanlar arasındaydı.

İş adamı Murat Yazar’ın oğlu Abdülkadir Servan'ın kirveliğini ise CHP İl Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik yaptı. CHP İl Sekreteri olan genç iş adamı Murat Yazar yaptığı açıklamada öncelikle burada bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza ve arkadaşlarımı çok teşekkür ediyorum.

Bizleri bu mutlu günümüze yalnız bırakmayarak buraya kadar gelen misafirlerimiz bizleri ziyadesiyle onurlandırdılar ve başta kirvem Mehmet Özçelik’e bizleri kırmadıkları için kendisine ve ailesine şükranlarımı sunuyorum ve herkese saygılar sunuyorum dedi.

Kirvesi CHP İl Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik, ise burada başta kardeşim Murat Yazar’a hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum ve buraya kadar gelen misafirlerimize hepsine çok teşekkür ediyorum.

Sünnet merasimi daha sonra takı törenine geçilerek davetli misafirlerin takı takmak için birbirleriyle kıyasıya yarıştılar... Akabinde ise davetli olan misafirler hatıra fotoğrafı çekerek sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı