Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Murat Önen ASPİM Müdürü oldu

Murat Önen ASPİM Müdürü oldu

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne vekâletten atanan Murat Önen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı kuruluş müdürleri ve il müdür yardımcılarıyla bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 26 Temmuz 2016 Salı 15:45
Murat Önen ASPİM Müdürü olduGençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne vekâletten atanan Murat Önen, ASP İl Müdürlüğüne bağlı kuruluş müdürleri ve il müdür yardımcıları ile bir araya geldi.
ASP İl Müdürlüğü toplantı salonunda kuruluş müdürleri ve müdür yardımcıları ile bir araya gelen müdür vekili Önen, kuruluş ve il müdürlüğünün iş ve işlemleri hakkında bilgi aldı.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan ASP İl Müdür vekili Murat Önen, “ Cumartesi günü sayın valimiz Güngör Azim Tuna tarafından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne vekâletten atanmış bulunmaktayım. Bugün müdürlüğümüze bağlı kuruluş müdürleri, il müdür yardımcıları ile bir araya gelerek iş ve işlemleri hakkında bilgi aldık. Bu zor süreçte zor bir görev aldığımızın farkındayım ama milletimiz ve devletimizin bekası için göreve talip oldum ve çalışmaların aksamaması için elimizden geleni yapacağım” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com