Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Murat Demirkol, Kadın STK’larla bir araya geldi

Murat Demirkol, Kadın STK’larla bir araya geldi

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz (ASPİM) Murat Demirkol, Kadın Sivil Toplum Örgütleri temsilcileri ile bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 29 Ocak 2016 Cuma 17:21
Murat Demirkol, Kadın STK’larla bir araya geldi


ASP İl Müdürümüz Murat Demirkol ve Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Vildan Karagülle ile birlikte Kadın Sivil Toplum Örgütleri temsilcileriyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü toplantı salonunda bir araya geldi. Her ay düzenli olarak kadın STK’larla bir araya gelen müdürümüz Demirkol, bu ayki toplantının en önemli konusu ise yaklaşan 8 Mart Dünya Kadınlar günü ile ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu.
Kadın STK’lara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğünün kadınlara yönelik yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Demirkol, “ Her ay düzenli olarak kent merkezinde aktif bir şekilde çalışan kadın sivil toplum örgütleri temsilcileri bir araya geliyoruz. STK temsilcilerinden görüş alıp, projelerimizi daha da zenginleştirmek istiyoruz. Projelerimizi hazırlarken sivil toplum kuruluşlarımızın da bizimle ortak olarak çalışmasının ne kadar önemli olduğunun farkına varıyoruz. STK'lar ile ŞÖNİM arasında ortaklaşa yürütülebilecek olan çalışmalar ve STK'lar ile işbirliğinin önemi üzerinde görüşüldü. Sağlıklı bir işbirliği yürütülebilmesi için daha sık paylaşım yapılması gerekir ” dedi.
Aynı zamanda 8 Mart dünya kadınlar gününe yönelik yapılacak çalışmalarında planlandığı toplantı sonrasında Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Vildan Karagülle, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığında Kadın ve Aile Şube Müdürü Sibel Sakızcı, Kadın Federasyonu Başkanı Safiye Alagöz Ağdayı ile birlikte ASP İl Müdürümüz Murat Demirkol’u odasında ziyaret ederek yeni binamıza geçmemizden dolayı hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ömer Faruk Şiran'ın babası vefat etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com