Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem "Münih'e ve güney şehirlerimize seferler başlatılmalı"

"Münih'e ve güney şehirlerimize seferler başlatılmalı"

BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk, BTSO'ya bağlı firmaların, Münih'e ve Güney şehirlerine uçak seferlerinin başlatılmasını istediğini söyledi

Giriş Tarihi: 13 Ekim 2015 Salı 20:16

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Meclis Başkanı Remzi Topuk, Türk Hava Yolları (THY) Yurtiçi Pazarlama ve Satış Başkanı Halil İbrahim Polat’a Bursa iş dünyasının Yenişehir’den Münih’e uçak seferlerinin başlatılmasını talep ettiğini söyledi.

Türk Hava Yolları (THY) Yurtiçi Pazarlama ve Satış Başkanı Halil İbrahim Polat ve kurum yetkilileri, Meclis Başkanı Remzi Topuk ve Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Şener’i ziyaret etti. Türk Hava Yolları’nın Türkiye’nin dünyadaki gurur kaynağı olduğunu belirten Remzi Topuk, kurumun başarılı çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyledi. Topuk, Yenişehir Havaalanı’nın yerel idarecilerin gayreti ile son zamanlarda yoğun olarak kullanıldığını söyledi.

“Münih’e ve güney şehirlerimize seferler başlatılmalı”

Bursa Yenişehir Havaalanı’nın Gebze-Bursa-İzmir Otoyol Projesi’nin hayata geçmesiyle daha aktif kullanılacağını belirten Remzi Topuk, Bursa iş dünyasının Münih’e uçak kaldırılmasını talep ettiğini hatırlattı. Topuk, “Yenişehir Havaalanı’nı daha fazla kullanmak istiyoruz. Seferler daha artırılabilir. Özellikle firmalarımız, Münih’e haftanın her günü uçak kaldırılmasını talep ediyor. Yabancı sermayeli çok sayıda firma Bursa’da faaliyet gösteriyor. Ayrıca yaz döneminde iş dünyası temsilcilerimiz güney şehirlerimize de belirli dönemlerle uçak seferlerinin başlamasını istiyor. THY’nin seferlerin başlaması noktasında desteklerini bekliyoruz.” dedi.

“İş dünyasından gelen talepler bizim için önemli”

Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satış Başkanı Halil İbrahim Polat, Bursa iş dünyasının sefer talepleri konusu hakkında çalışma başlatacaklarını belirtti. Bursa’nın her alanda Türkiye’ye büyük değer sağladığını kaydeden Polat, “Bursa iş dünyasının gücünü biliyoruz. Bu konuda BTSO’nun da başarılı çalışmaları var. Küresel Fuar Acentesi Projesi kapsamında Bursalı firmaların uçak organizasyonlarıyla yurt dışına götürülmesi, kent ekonomisine büyük katkı sağlıyor. İş dünyamızın talepleri bizim için çok önemli.” diye konuştu.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suriyeli genci dövüp bunu paylaştı-Tepkiler çığ gibi büyüdü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com