Advert
Advert

Muhtarlardan Referanduma Destek

Muhtarlardan Referanduma Destek
Muhtarlardan Referanduma Destek

Başkanlığında; İpekyol ve Mimar Sinan Mahalle Muhtarlarını ziyaret ettiler.  Sorunlarını yerinde tespit edip taleplerini not alarak çözümü konusunda çalışma başlattılar.

Mahalle Muhtarlarını senede en az 4 defa ziyaret etmeyi planlayan AK Parti İl Teşkilatı Muhtarları Ziyaret Komisyonu, ziyaretlerinin ikinci turunda son olarak İpekyol ve Mimar Sinan Mahalle Muhtarlarını ziyaret ettiler.

Ziyaretlere Komisyon Başkanı İsmail Güneş'in yanı sıra AK Parti İl Başkan Yardımcısı Yusuf Eğilmez, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi İsa Kızıldemir ve Metin Çadırcı, Belediye Meclis üyesi M. Emin Özyavuz, Merkez İlçe yönetim kurulu üyesi Veysel Badıllı katıldı.

İlk olarak İpekyol muhtarlığına giden heyeti muhtar Zeynel Tavaş karşıladı. Ziyaretle ilgili konuşan Muhtar Zeynel Tavaş; "İpekyol mahallesi Kuzey Urfa bölgesi oldu. İpekyolu ile Bahçelievler bağlantı yolunun kapatılmasından dolayı şehre bağlantımız kesildi. Alt yapısı hazırlanmadan yolun trafiğe kapatılması sorunları beraberinde getirdi. Bu mahalemiz için büyük sorun. Ayrıca gündemde "anayasa paketi" referanduma geliyor. Bu değişiklik paketini olumlu buluyorum. Halkın yararına olan değişikliklerdir" dedi.

Daha sonra Mimar Sinan Mahalle muhtarlığına geçen heyet, Muhtar Arif Akyüz ile görüştüler. Konuyla ilgili konuşan Muhtar Arif Akyüz " Mahalleli olarak gizli saklı bir şeyimiz yok. Anayasa değişikliği için sandığı dört gözle bekliyoruz. Çok faydalı değişiklikler olduğuna inanıyorum. Ayrıca Hükümetten bir isteğim var Urfalılar adına. Urfalı binlerce kişinin Suriye'de toprakları var. Osmanlı zamanından kalma. O topraklarımın bedelini hukuki olarak bize vermelerini istiyoruz" dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Harran'da PYD'ye ve arkasındaki güçlere sert çıktı
Erdoğan Harran'da PYD'ye ve arkasındaki güçlere sert çıktı
HATMI SERIF KURAN I KERIM 30 CÜZ + HATIM DUASI
HATMI SERIF KURAN I KERIM 30 CÜZ + HATIM DUASI