Advert
Advert
Advert

Muhtarlardan Eyyubiye Sosyal Yardımlaşma müdürüne ziyaret

Şanlıurfa Muhtarlar Derneği başkanı ve yönetimi Eyyubiye Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürü Mehmet Hamcan’ı ziyaret ederek mahellelinin sorunlarını anlattılar.

Muhtarlardan  Eyyubiye Sosyal Yardımlaşma müdürüne ziyaret
Muhtarlardan  Eyyubiye Sosyal Yardımlaşma müdürüne ziyaret admin

Şanlıurfa Muhtarlar Derneği başkanı Mehmet Kestop ile beraber Eyyubiye Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürü Mehmet Hamcan’ı ziyaret eden Yakubiye mahalle muhtarı Yakup AKBAŞ, Türkmeydanı mahalle muhtarı Mustafa SARIKINACI, Pınarbaşı mahalle muhtarı Kenan ÇULLU, Eyüpnebi mahalle muhtarı Ahmet Demir, Beykapusu mahalle muhtarı İsmail Şahap ve Gümüşkuşak mahalle muhtarı Adnan Igalçı kendi mahallelerinde yardıma muhtaç olan ailelerin durumunu aktardılar. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı  olarak yapılacak olan her türlü yardımda muhtarlarla tam bir koordine şeklinde yapılmasını önerdiler. bu güne kadar devam eden iş birliğinin yardımlaşma açısında ne kadar öenmli olduğunu vurguladılar.

Muhtarların kendilerini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Eyyubiye Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürü Mehmet Hamcan ise muhtarların sosyal yardım yaparken kendilerine olan katkılarından dolayı teşekkür etti. vatandaşa fayda sağlayan bu işbirliğinin artarak devam edeceğini belirtti.
Ziyarettin faydalı geçtiğini söyleyen Şanlıurfa Muhtarlar Derneği başkanı Mehmet Kestop ise; "Sayın müdürümüze ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz" dedi.

Şanlıurfa Muhtarlar Derneği başkanı Mehmet Kestop Eyyubiye Sosya müdürü Mehmet Hamcan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle