Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Muhtarlara büyük müjde

Muhtarlara büyük müjde

TBMM çalışmalarını sürdürürken, Milletvekili Abdülkerim Gök’ünde imzaladığı önergeyle muhtarların maaşına yüzde doksan oranında zam yapılmasına onay veren önerge kabul edildi.

Giriş Tarihi: 11 Temmuz 2013 Perşembe 23:21
Muhtarlara büyük müjde

Aralarında AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Abdülkerim Gök’ün de bulunduğu 22 Milletvekilinin imzası ile verilen önergeyle muhtarların aylıkları 460 YL’den 875 TL’ye yükseldi.

TBMM Başkan Vekili Sadık Yakut Başkanlığında çalışmalarını sürdüren Meclis’te Şanlıurfa’dan AK Parti Milletvekili Dr. Abdülkerim Gök’ün de bulunduğu 22 Milletvekilinin imzası ile verilen önergeyle muhtarların aylıkları 460 YL’den 875 TL’ye yükselen önerge oy çokluğu ile yasalaştı.

 

Böylece muhtarların aylıkları yüzde doksan oranında artmış oldu.

 

Yaklaşık 53 bin muhtarı ilgilendirecek olan bu düzenlemenin bütçeye yıllık maliyetinin 261 milyon TL olacağı ve uygulamanın 1 Ocak 2014 tarihinden itibaren başlayacağı bildirildi.

 YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com