Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Muhtarlar, sorunlarının görüşüldüğü toplantıyı terk etti

Muhtarlar, sorunlarının görüşüldüğü toplantıyı terk etti

Şanlıurfa’da bazı STK’lar tarafından düzenlenen Muhtarların sorunlarının konuşulduğu toplantıda AK parti propagandası yapıldığını iddia eden muhtarlar toplantı salonunu terk etti.

Giriş Tarihi: 2 Nisan 2015 Perşembe 22:30
Muhtarlar, sorunlarının görüşüldüğü toplantıyı terk etti

Şanlıurfa’da bazı STK’lar ve muhtarlar bir araya gelerek, muhtarlık sorunlarının çözülmesi için bir Öğretmenevi Konferans Salonu’nda saat 14.00’da toplantı düzenledi. Düzenlenen toplantıda konuşan Sebze Meyve ve Komisyoncular Derneği Başkanı Faruk Akbaş, AK Parti ismini zikredince bazı muhtarların tepkisine neden oldu.

Muhtarlar kendi sorunlarını çözme amaçlı çağrıldıklarını dile getirerek Başkanın asıl konunun dışına çıktığını belirtip salonu terk ettiler. Muhtarların tepkisini alan Akbaş yaşanılan kargaşanın kendileri ile alakadar olmadığını, muhtarların tepkisinin, kendi aralarında çıkan sorunlardan dolayı olduğunu belirtmesi ise dikkat çekti.

 “Muhtarların sorunlarını çözmek için çağırdı, konuyu başka yere çekti”

Sebze Meyve ve Komisyoncular Derneği Başkanı Faruk Akbaş propaganda içerikli sözleri üzerine rahatsız olan bazı muhtarlar seslerini yükseltip müdahaleye etmeye çalışarak, Akbaş’ın kendilerini muhtarların sorunlarına çözüm bulmak için çağırdığını, asıl konunun dışına çıkararak sözünde durmadığını belirtip salonu terk ettiler.

Geride kalan muhtarlar ise Akbaş’a sözünde durmadığını ve konuyu başka yere çektiğini iddia ettiler. Devam eden olaylar üzerine açıklama yapan Akbaş, çıkan tartışmanın kendileri ile alakası o0lmadığını, muhtarların kendi aralarında yaşadıkları bir takım sorunlardan ibaret olduğunu belirterek konuyu geçiştirdi.

Tartışmalar ve atışmalarla devam eden toplantı, muhtarların salonu terk etmesiyle son buldu. (Hüseyin Sürmeli-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com