Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Muhtarlar elektrik sorunlarını DEDAŞ'a iletti

Muhtarlar elektrik sorunlarını DEDAŞ'a iletti

​Batman'da mahalle muhtarları Dicle EDAŞ İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, mahallelerindeki elektrik sorunlarını aktardı.

Giriş Tarihi: 18 Aralık 2015 Cuma 10:48
Muhtarlar elektrik sorunlarını DEDAŞ'a iletti

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. (Dicle EDAŞ), kentin sorunlarının ilk ağızdan tespiti ve çözümü konusunda yaptığı çalışmalar kapsamında, muhtarlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Tüm Muhtarlar Derneği üyelerinden sonra bu kez de Türkiye Muhtarlar Derneği (TMD) Batman Şube Başkanı ile üyeleri Dicle EDAŞ’ı ziyaret ederek sorunlarını aktardı.

Dicle EDAŞ İl Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen toplantıya İl Müdürü Faruk İşlek’in yanı sıra Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. (Dicle EPSAŞ) İl Müdürü Serhat Öztürk, ilgili birim yöneticileri, TMD Batman Şube Başkanı Fahrettin Kağba ve derneğin üyesi olan bazı muhtarlar katıldı.  Toplantıda muhtarlar, mahallelerindeki elektrik sorunlarını dile getirdiler.

Dicle EPSAŞ İl Müdürü Serhat Öztürk, 2016 yılında çok güzel yatırımlar gerçekleştireceklerine değinirken, bu kış fazla sorun yaşanmaması için vatandaşların fuzuli kullandıkları fişleri prizlerinden çekmelerini istedi.

Dicle EDAŞ İl Müdürü Faruk İşlek ise vatandaşların mağdur olmaması, kaliteli ve kesintisiz elektrik enerjisi alabilmesi için yoğun çaba gösterdiklerini iddia etti. İşlek, “Bizim de eksikliklerimiz olabilir. 30 yıllık sorunu 2-3 yılda çözmek mümkün değildir. Elimizde sihirli değnek yok. Ama niyetimiz halistir. Aşama aşama Batman’da elektrik sorununu çözeceğiz. Vatandaşlarımızdan bu sürede sabır ve destek bekliyoruz.” dedi.

İşlek, elektrik konusunda herhangi bir sorun yaşanmaması için herkesin bu enerjiyi olabildiğince verimli kullanması, israftan kesinlikle kaçınması gerektiğini de kaydetti.

Dicle EDAŞ İl Müdürü Faruk İşlek, olası arızalarda zaman kaybı olmaksızın kendilerine ulaşabilmesi için belirledikleri yeni telefon ve mail adresini de muhtarlara verdi.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com