Advert
Advert
Advert

Muhtarlar Derneği Başkanlığına Haktankaçmaz seçildi

Muhtarlar Derneği Başkanlığına Haktankaçmaz  seçildi
Muhtarlar Derneği Başkanlığına Haktankaçmaz  seçildi


 Türkiye Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şubesi Başkanlığının olağan genel kurulu toplantısı önceki gün yapıldı. Tek liste halinde yapılan seçimde Dernek Başkanlığına İbrahim Halil Haktankaçmaz seçildi.
Türkiye Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şubesi Başkanlığına seçilen İ.Halil Haktankaçmaz tarafından kendi Yönetim Kurulu ve üyeleri ile Köy Muhtarları Derneği ve GAP Muhtarlar Derneği başkan ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımı Yenişehir Çamlık TAV tesislerinde verilen yemekte üç ayrı dernek başkanı birlik mesajı verdiler.
GAP Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Demir; Halil Haktankaçmaz birlik ve beraberliğimizi başlattı. Devamını istiyoruz. Biz 68 mahalle muhtarı olarak derneklerimiz ayrı olsa da bizim sorunlarımız hepsi birdir.68 mahalle muhtarı denildiğinde birdir. Belediye’de sorunlarımız olsun, kamu kuruluşlarında sorunlarımız olsun ve hepimizin sorunu birdir. Taziyelerimiz ve hayırlı işlerde bir olacağız. Bu birlik ve beraberliğimiz devam edecek. Dedi.
Türkiye Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şubesi Başkanı İ.Halil Haktankaçmaz; yaptığı konuşmada; “ Bizler devletin ilk basamağı olarak Türkiye’nin en ücra köşesinde Devletimize, milletimize hizmet için var olan bir kuruluşuz. Bu güzide kuruluşun değerli üyeleri, arkadaşlarım ; bizler her an devletin yüksek kademesiyle iç içe gönül gönüle sizlere iyi hizmet verebilmek adına buradayız. Ben bir gönül adamı olarak bana destek veren vermeyen, bütün Muhtar arkadaşlarımın sorunlarını sıkıntılarını çok iyi bilen bir kardeşiniz olarak. Sıkıntılarınıza çare olabilmek adına devletin her kademesiyle üst düzey amir,bürokrat ve milletvekilleriyle bire bir ilişkilerimi en üst düzeyde sürdürerek, çözüm noktasında ne gerekiyorsa muhtarlarımız adına yapacağımı bilmenizi istiyorum..Cefakar ve Vefakar Muhtar Arkadaşlarım! Sizlere Hizmet etmek benim için şereftir. Ben ve yönetimim sadece bizim derneğe bağlı muhtarların değil, Tüm Şanlıurfa’nın muhtarlarının köy ve mahalle sorunlarını  kendi sorunumuzmuş gibi kabul edip çözüm arayacağız. Dedi.
Köy Muhtarları Derneği Başkanı Hanif Ağar; üç dernek bir olduksa çözülmeyecek bir sorunumuz olmaz.Bunun için buradayız. Dedi.
 
Şehitlik Mahalle Muhtarı Mehmet Karakuş ise Ertuğrulgazi mahal muhtarı İ.Halil Haktankaçmaz’ın Dernek başkanlığına seçilmesinden dolayı kutluyorum. Şanlıurfa’da bulunan 3 derneğin muhtarları bir araya getirip toplayıp sorunların ortak olduğunu  kanıtlamıştır. İnşallah bundan sonrada böyle olacak 3 dernek başkanını kutluyorum. Dedi.
Muhtarlar Derneği Başkanlığına Haktankaçmaz  seçildi.
Türkiye Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şubesi Başkanlığının olağan genel kurulu toplantısı önceki gün yapıldı. Kayıtlı 57 üyeden 32 üyenin hazır olduğu kongrede Divan başkanlığına Mehmet KARAKUŞ Katip üyeliklere Şahin ŞAHAP ve Hüseyin ÇADIRCI  seçildi. Yönetim Kurulu faaliyet okunup ibra edildikten sonra seçimleri geçildi. Tek liste halinde yapılan seçim sonucunda ;  Yönetim Kurulu Başkanlığında İbrahim Halil Haktankaçmaz; Yönetim kurulu üyeliklerine ise Halil FELHAN, Fuat BALCI, Abdullah ÇADIRCI,, Fethi KAYA, Ramazan SAĞIR, Ramazan ÇİÇEK seçildi. Denetim Kurulu asil üyeliklerine ise Ahmet SAMUR, Mehmet KARATOPRAK ve İsmail UMUT seçildi


Yönetim Kurulu asil-yedek,    Denetim kurulu asıl-yedek seçimine geçildi;

Yönetim Asıl                                                    Yönetim Yedek
1-İbrahim Halil HAKTANKAÇMAZ                       1-İbrahim KARABULUT
2-Halil FELHAN                                               2-Metin TAHTASIZ
3-Fuat BALCI                                                 3-Zeynel TAVAŞ
4-Abdullah ÇADIRCI                                       4-Cuma SEVGİLİ
5-Fethi KAYA                                                  5-Hasan BATAN
6-Ramazan SAĞIR                                          6-Müslüm GÜNEŞ
7-Ramazan ÇİÇEK                                          7-Mustafa ERTÜRK


Denetim Kurulu Asıl                     Denetim Kurulu Yedek
1-Ahmet SAMUR                         1-Mehmet DEMİR
2-Mehmet KARATOPRAK              2-Mehmet KÜÇÜK
3-İsmail UMUT                           3-Yaşar GÜNEŞOĞLU

dan oluşan liste oy birliğiyle seçildi.

Dilek ve temennilerden sonra gündem maddeleri tamamlandığından Divan başkanınca Olağan/Olağanüstü Genel Kurul toplantısı sona erdi.


Divan Başkanı                       Katip üye                                   Katip üye
Mehmet KARAKUŞ                  Şahin ŞAHAP                         Hüseyin ÇADIRCI

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı