Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Muhtarlar Ak Parti'den Demokratik Açılımı Sordular

Muhtarlar Ak Parti'den Demokratik Açılımı Sordular

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2010 Perşembe 16:24
Muhtarlar Ak Parti'den Demokratik Açılımı Sordular

 Yakubiye, Topdağı ve Dedeosman Mahalle Muhtarlarını ziyaret ettiler.  Sorunlarını yerinde tespit edip taleplerini not alarak çözümü konusunda çalışma başlattılar.

Mahalle Muhtarlarını senede en az 4 defa ziyaret etmeyi planlayan AK Parti İl Teşkilatı Muhtarları Ziyaret Komisyonu, ziyaretlerinin ikinci turunda son olarak Yakubiye, Topdağı ve Dedeosman muhtarlarını ziyaret ettiler.

Ziyaretlere Komisyon Başkanı İsmail Güneş'in yanı sıra Merkez ilçe başkanı Mustafa Zahit AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi İsa Kızıldemir, İl Genel Meclisi üyesi Mehmet Demirkan, Belediye Meclis üyesi Mehmet Altun, Merkez İlçe yönetim kurulu üyesi Hüseyin Polat katıldı.

İlk olarak Yakubiye Mahalle muhtarı Abdulkadir Akbaş'ı ziyaret eden ekip muhtarın sorunlarını dinlediler.

Muhtar Abdulkadir Akbaş; "Ak Parti Teşkilatı olarak beni ziyaret etmeleri ve mahalle sorunlarını dinlemelerinden dolayı çok memnun oldum. Özelikle "Demokratik Açılım"  konusundaki çalışmalara STK olarak katılmak istiyoruz. Anayasa paketi değişikliği için referandum yapılacak. Referandum ile ilgili bilgilendirilmek istedim. Ziyaretten memnun kaldım" dedi.

Ziyaret ekibi Topdağı mahallesinde Muhtar Bilal Teker'i ziyaret ettiler. Muhtar Bilal Teker;  "Bizi büromuzda ziyaret edip sorunlarımızı dinledikleri için çok memnun kaldım. Mahallenin sorunlarını detaylı olarak aktarma fırsatı yakalamış oldum" dedi.

Ziyaretin son durağında Dedeosman mahallesine geçen çalışma ekibi; Dedeosman Mahalle muhtarı Kadir Polatoğlu'nu ziyaret ettiler. Muhtar Polatoğlu; "Mahallemizle ilgili sorunlarımızı ve taleplerimizi iktidar partisi yetkililerine sundum. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vekil Ayhan serbest bırakıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com