Advert
Advert
Advert

Muhtaç Öğrenciler İçin Kermes

Şanlıurfa Eğitim Gönülleri Derneği ve ŞANİMDER muhtaç öğrencilere katkı sağlamak amacıyla kermes düzenlediler

Muhtaç Öğrenciler İçin Kermes
Muhtaç Öğrenciler İçin Kermes


Yardıma muhtaç öğrencilere katkı sağlamak amacıyla düzenlenen kermesin açılışını Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Tuğba Avcı, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Sabri Ertekin yaptı. Ardından protokol, eğitim gönüllülerinin hazırladığı yemek ve tatlı reyonlarını gezdi. Kermeste minik öğrenciler halk oyunları gösterisi sergiledi. Konser ve gösterilerin ardından eğitim gönülleri tarafından gelen konuklara kermes için hazırlanan ürünlerden ikram edildi.
Kermese emek harcayan ve eğitime gönül veren bütün hanımları canı gönülden destekliğini söyleyen Vali Celalettin Güvenç, eğitim gönüllüsü hanımlara teşekkürlerini dile getirdi.
Kermeste bir konuşama yapan Yağmur Eğitim Gönülleri Derneği Başkanı Tuğba Avcı, “Amacımız yardıma muhtaç öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak, dertlerine bir nebze olsun çare olmak. Bütün gönüllü hayırseverlerin bu tür organizasyonlara destek vermelerini temenni ediyorum. Bütün emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Sayın Valimize, Emniyet teşkilatımıza ve buraya gelerek desteklerini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi ifade ediyorum.” dedi.
Organizasyona Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’in yanı sıra İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Eyyüp Sabri Ertekin, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu ve vatandaş katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın