Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNE TOPLANTI ODASI AÇILDI

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNE TOPLANTI ODASI AÇILDI

Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümü Öğretim üyelerine bir oda tahsis edildi.

Giriş Tarihi: 29 Aralık 2015 Salı 11:09
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNE TOPLANTI ODASI AÇILDIHarran Üniversitesi Öğretim üyelerinin daha iyi şartlarda bilgi alışverişinde bulunabileceği, boş zamanlarında dinlenebilmeleri için fakülte içerisinde tam donanımlı bir oda tahsis edildi.
Açılışa Rektör Prof.Dr. Ramazan Taşaltın ve bölüm öğretim üyeleri katıldı.
Toplantı odasının açılışını yapan Rektör Taşaltın; “İnşaat bölümünde yeni bir toplantı odası açtık. Öğretim üyelerimiz burada bölümün problemlerini tartışmak için toplantılar yapacaklar. Bizim buraya gelme amacımızda buradaki problemleri dinlemek, ortak laboratuvarlar açmak, ortak dersler açmak. Üniversitemizdeki birimlerimizi gezerek, toplantılarımıza devam edeceğiz” dedi.
Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali Sarıışık ise yaptığı açıklamada; “Burada sektörel toplantılar yapmamız gerekecek. Fakülte bünyemizde belki bölüm olarak bu tür bir salonumuz olmadığı için bu eksikliğimizi gidermiş olduk. Artık öğretim elemanlarımız la hem de İnşaat Mühendisliği olarak inşaat sektöründeki iş adamlarıyla bir araya gelip Şanlıurfa’nın sorunlarını konuşup tartışabileceğimiz bir ortam oluşturduk” diye konuştu.
Yapılan oda ile ilgili Mühendislik Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Paki Turgut’ta şunları söyledi;
“Bazı bilimsel toplantılarımızı burada gerçekleştireceğiz. Güzel bir ortam oluşturulmuş bizde hem burada çayımızı içeceğiz hem de gelişmeleri takip edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com