Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Muharrem Çelik Milli Şuur Dergisi Toplantısına Katıldı

Muharrem Çelik Milli Şuur Dergisi Toplantısına Katıldı

Millî Şuur Dergisi II. Değerlendirme Ve Planlama Toplantısı Nevşehir / Kozaklıda Divaisib Termal Otel’de geçtiğimiz günlerde yapıldı.

Giriş Tarihi: 24 Mart 2012 Cumartesi 22:09
Muharrem Çelik Milli Şuur Dergisi Toplantısına Katıldı
Oturum başkanlığını Millî Şuur Dergisi editörü Tacettin Çetinkayanın yaptığı toplantılara, Danışma Kurulu başkanı Mecit Dönmezbilekin yanı sıra derginin genel yayın yönetmeni Mustafa Aydın, yazı işleri müdürü Hüseyin Yavuz ve yazarlar katıldı. Ressam muharrem çelik inde davetli olduğu toplantı dolu dolu geçti.
Şanlıurfa’dan toplantıya davet edilen ressam muharrem çelik toplantı hakkındaki düşüncelerini bizlerle şu şekilde açıkladı. Milli şuur dergisi topluma hizmet etmeyi bir ibadet bilen bir dergidir. Burada yazmak bir ayrıcalıktır. Dergide yazan kadroyla bir araya gelip iki gün gibi bir zamanı dolu dolu geçirdik. Birbirimizi de fikir alış verişinde bulunduk diye görüşlerini aktardı.

ÖĞ-DER Şuurlu Öğretmenler Derneği Genel Başkanı İsmail Hakkı Akkiraza vekâleten Danışma Kurulu başkanı Mecit Dönmezbilekin yaptığı açılış konuşmasının ardından, Millî Şuur Dergisi editörü Tacettin Çetinkaya hazırlık aşamasından okuyucuya ulaşana kadar geçen sürede yapılanları anlattı. Genel yayın yönetmeni Mustafa Aydının dergi hakkında verdiği bilgilerden sonra yazı işleri müdürü

Hüseyin Yavuz yayın ilkelerini bir kez daha yazarlarla paylaştı. Sonra müzakkere başlıklarına geçildi. İki gün boyunca Milli Şuur Dergisi Mevcut Durumu Hakkında Değerlendirmeler, Milli Şuur Dergisinin Muhtevası Hakkında Teklifler, Milli Şuur Dergisinin Fiziki Özellikleri Hakkında Teklifler (ebat, sahife sayısı, tasarım, görsellik), Milli Şuur Dergisine Yazar Teklifleri, Milli Şuur Dergisi Dağıtımı ve Pazarlaması İçin Teklifler konuları müzakere edildi.

Millî Şuur Dergisi II. Değerlendirme Ve Planlama Toplantısı, değerlendirme konuşmaları ve kararların okunmasının ardından yeni çalışma döneminin hayırlara vesile olması temennisiyle sona erdi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com