Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Muhammed'in Gözünde Gazze

Muhammed'in Gözünde Gazze

İlkokul 2.sınıf öğrencisi yedi yaşında Muhammed Ali Atila İsrail’in Gazze’ye saldırısındaki orantısız gücü karikatürüze etti.

Giriş Tarihi: 2 Ağustos 2014 Cumartesi 13:32
Muhammed'in Gözünde Gazze

Görenleri hayrete düşüren fotoğrafta Gazze’li anne ve küçük çocuğuna  bir tarafta İsrail askerleri ateş ederken, diğer taraftan da İsrail tankları da ayrıca ateş ediyor aynı anda füzelerle ve uçaktan bombalarla bu masumlara ateş ediliyor.

Herkes aynı yere ateş etmiş oluyor.

Çocuğa isabet eden kurşun ve bombalarla çocuk yere yıkılıyor. Anne çaresiz.

Fotoğrafı çizen M.Ali Atila’nın babası Ş.Urfa İHH Başkanı Behçet Atila, çocuğun sınıf birincisi olduğunu, yaşına göre daha büyük şeyleri sorgulayıp durduğunu, bu resmi yaptığını ve getirip kendisine gösterdiğini söyledi ve “Geçen gün çocuk bu fotoğrafı yapıp bana gösterdi ve baba bunlar İsrail’in pis askerleridir, bunlarda Gazze’li çocuklardır. İsrail askerleri de bu çocuğa hem silahla, hem bomba ile hem de füze ile vuruyor. Hiç böyle olur mu diye de sorguladı, ben de hayretler içinde dinledim. Bu aralar gündemimizin beklide %90’ı Gazze ve Gazze’deki şehitler ve çocuklardır. Hep haberler izliyoruz, eylemler tertip ediyoruz. Galiba çocuk ta etkilenmiş olmalı ki böyle bir resim yaptı” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

İran'da neler oluyor? Devrim muhafızları karargahı ateşe verildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com