Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat “Muhammed’e Aşığım” CD’si çıktı

“Muhammed’e Aşığım” CD’si çıktı

Sanatçı Yunus Çoban’ın seslendirdiği “Muhammed’e Aşığım” CD’si İlahi Müzik sevenlerin beğenisine sunuldu.

Giriş Tarihi: 7 Ekim 2012 Pazar 21:40
“Muhammed’e Aşığım” CD’si çıktı

Hazan Müzik tarafından yapımcılığı üstlenin ve Mustafa Aslantürk’ün yönettiği CD’de, 6 güzel eser yer alıyor. CD’de sözleri Mustafa Caymaz’a, müziği Metin Yılmaz’a ait olan ve Üstad Bediüzzaman Hazretlerini anlatan “Bir Yiğit Vardı” eser hayli iddialı görülüyor.

Yunus Çoban, söz konusu CD ile ilgili olarak şunları söylüyor: “ALLAH (CC) Hz.lerine hamd, Resulü Hz.Muhammed (SAV) efendimize ve Ehl-i Beyt’ine (RA) selat-u selam olsun. Bu albümü uzun çalışmalarımızın sonrasında sizlerin beğeneceğini umarak gönüllerinize sunduk. Bu albümün yapımında benim sizlerle buluşmama vesile olan sevgili prodüktör ve yönetmenim Mustafa Aslantürk’e, repertuarı hazırlığımda beni yalnız bırakmayan ve yazdığı kıymetli sözleriyle albümümü renklendiren Mustafa Caymaz abime, manevi destekleriyle hep yanımda olan Abdullah Evliyaoğlu, Abdullah Yağımlı, İsmail Ulçay ve tüm emeği geçen dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.”

GRUP NUR

Bu arada Yunus Çoban’ın kurduğu Grup organizasyonu, mütedeyyin ailelerin düğün törenlerinde oldukça ilgi görüyor. Konser ve düğün organizasyonlarında şu etkinlikler gerçekleştiriliyor: “Kur’an- Kerim Tilaveti (Meal), İlahi, tasavvuf müziği, şiir, Mevlid-i Şerif, tiyatro ve semazenler ekibi, Risale-i Nurdan Vecizeler, kıssalar, sinevizyon gösterimi, büyüklere ve çocuklara yönelik yarışmalar.”

Grup Nur’u düğün organizasyonuna katılan bazı vatandaşlar, “Kadınlı erkekli oynamaların, dansların gerçekleştiği düğünler yerine Grup Nur’u düzenlediği organizasyonlara katılmayı elbette ki tercih ederim. Günahtan uzak, huzurlu ve bu vesile ile dini bilgilerimizin tazelendiği bir ortamda bulunmak bizleri mutlu ediyor” dediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com