Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Muhafazakar gazeteciler Akit'e 'yeter' dedi

Muhafazakar gazeteciler Akit'e 'yeter' dedi

Akit gazetesinin ve internet sitesi Habervaktim'in hedef aldığı son isim olan Yeni Şafak yazarı Hilal Kaplan'a muhafazakar cenahtan güçlü bir destek geldi.

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2012 Çarşamba 08:19
Muhafazakar gazeteciler Akit'e 'yeter' dedi

habervaktimdenberiyiz.com adresinden kendini ilan eden kampanya, kilisede çekilen fotoğrafı üzerinden kara propagandaya hedef olan Hilal Kaplan'ı yalnız bırakmadı. Cemal Uşşak, Hakan Albayrak, Ayşe Böhürler, Abdurrahman Kurt, Fatma Bostan Ünsal, Salih Tuna, Adem Özköse, Cihan Aktaş, Yıldız Ramazanoğlu gibi muhazakar medyanın çarpıcı isimlerinin imzacıları arasında bulunduğu kampanyada Akit gazetesine sert eleştiriler yöneltildi.


İmzacıların "Bu ve benzeri yayınların İslami ilke ve değerlere aykırı olduğunu bilen Müslümanlar olarak, bu saldırıyı yapanlardan beri olduğumuzu ilan ediyoruz." diyerek Akit'le aralarına net bir sınır çizdiği kamuoyu açıklamasında "Hilal Kaplan'a yapılan saldırıyı kınıyoruz" denildi.

İşte muhafazakar aydınların http://www.habervaktimdenberiyiz.com/ adresinden yaptığı ve Akit'i hedef aldığı kampanya duyurusu ile imzacılar listesi:

Hilal Kaplan'a yapılan saldırıyı kınıyoruz

Habervaktim sitesi tarafından yazar Hilal Kaplan'a karşı yürütülen karalama kampanyasını kınıyoruz. Bu ve benzeri yayınların İslami ilke ve değerlere aykırı olduğunu bilen Müslümanlar olarak, bu saldırıyı yapanlardan beri olduğumuzu ilan ediyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İmzacılar:

Abdulhelim Almalı, Abdurrahim Boynukalın, Abdurrahman Kurt, Adem Çaylak,  Adem Özköse, Adem Seleş, Ahmet Ay, Ali Öner, Ayşe Böhürler, Bahadır Kurbanoğlu, Berat Özipek, Betül Soysal Bozdoğan, Burhan Kavuncu, Cahit Koytak, Cemal Uşşak, Cihan Aktaş, Demet Tezcan, Emine Uçak, Erkam Tufan Aytav, Fatma Bostan Ünsal, Hakan Albayrak, Halime Kökçe, Halit Bekiroğlu, Hamza Türkmen, Hasan Postacı, Hülya Şekerci, İbrahim Gezer, İbrahim Sediyani, Leyla İpekçi, Metin Karabaşoğlu, Necla Koytak, Nevzat Çiçek, Nurcan Aktay, Ömer Faruk Gergerlioğlu, Özden Sönmez, Rıdvan Kaya, Salih Tuna, Senai Demirci, Sadık Yalsızuçanlar, Suavi Kemal Yazgıç, Serdar Bülent Yılmaz, Şehmus Ülek, Taha Kılınç, Taner Ayaz, Tarık Beyhan, Tayyar Tercan, Ufuk Coşkun, Ümit Aktaş, Ümit Şimşek, Üstün Bol, Yakup Köse, Yıldız Ramazanoğlu, Zehra Türkmen

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com