Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Müfit Yetkin'den ŞUTSO'ya referandum teşekkürü

Müfit Yetkin'den ŞUTSO'ya referandum teşekkürü

Giriş Tarihi: 15 Eylül 2010 Çarşamba 14:45
Müfit Yetkin'den ŞUTSO'ya referandum teşekkürü

 

Müfit Yetkin ŞUTSO toplantına katılarak ŞUTSO’ya referanduma katkılarından dolayı teşekkür etti

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Eylül ayı meclis toplantısına Şanlıurfa Milletvekili Müfit Yetkin konuk oldu.

Meclis toplantısına katılan Müfit Yetkin; “ŞUTSO’nun referandum sürecinde STK olarak gösterdikleri katkıdan dolayı tebrik etmek ve Sanayicinin sorunlarını konuşmak için geldim” dedi.

Toplantı öncesi konuşan Müfit Yetkin; “Bugün bu toplantıya katılarak hem ŞUTSO’yu tebrik etmek hem de Şanlıurfalı sanayicinin sorunlarını konuşacağız. ŞUTSO başkanı ve üyeleri nezdinde tüm sanayicileri referandum sürecinde verdikleri destekten dolayı tebrik ediyorum. Demokrasi kazanmıştır. Müreffeh toplum olma yolunda büyük bir eşiği aştık. Tabi gazeteciler de büyük bir sorumlulukla yayın yaptılar. Gazetecileri de tebrik ediyorum. Tüm STKlar büyük bir sahiplenmeyle referanduma sahip çıktılar. STK yöneticilerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

Konuyla ilgili olarak konuşan ŞUTSO Başkanı E. Sabri Ertekin; “Ankara’ya her gittiğimizde bize sorunlarımızı çözmede yardımcı oluyor. Yeni anayasa değişikliği ile birlikte her alanda bir rahatlatma olacak. Sanayici olarak üzerimize düşeni yaptık. Ekonominin iyi işlenmesine de vesile olacak. Şanlıurfa ekonomik olarak daha yüksek yerlere çıkması lazım. Hak ettiği yerde değil. Hep birlikte çalışarak üst basamaklara çıkarmalıyız” dedi.

 

ŞUTSO Meclis Başkanı M. Sait Melik ise; “Sayın milletvekilimizi Müfit Yetkin bizi hem tebrik etmek hem de sorunlarımızı dinlemek için geldi. Bu nezaketinden dolayı teşekkür ediyoruz. Anayasa değişikliğinde Urfalılar olarak % 95 oranında evet oyu vererek tam sivil bir anayasa istediğimiz mesajı verdik. Hem Urfalı olarak hem de sanayi olarak sorunlarımızı çözme noktasında gösterdiği çabadan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Ömer ASLAN / www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'daki Tarım arazilerine DSİ tarafından su verilecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com