Advert
Advert
Advert

Müdür ve Öğretmenlerden Yeni Bir Örnek Davranış

Müdür  ve Öğretmenlerden Yeni Bir Örnek Davranış
Müdür  ve Öğretmenlerden Yeni Bir Örnek Davranış

Şanlıurfa Yüzbaşı Ali Saip Yüzbaşı Ali Saip Ursavaş Lisesi İdareci ve Öğretmenleri, öğrencilerine yönelik hafta sonu kursları, kitap dağıtımı ve aile ziyaretlerinin yanı sıra yepyeni Bir Örnek Davranışta bulundular.

Şanlıurfa Yüzbaşı Ali Saip Ursavaş Lisesi İdareci ve Öğretmenlerinden yine güzel bir davranış sergileyerek okul içinde yapılması gereken boya, badana ve tamirat işlerini kendi elleriyle yaptılar.

Yüzbaşı Ali Saip Ursavaş Lisesi Okul Müdür Yardımcısı Hacı CİNGÖZ, Edebiyat Öğretmeni Sinan BOZKURT ve hafta sonu kurslarında Matematik Öğretmeni olarak okul öğrencilerine yardımıcı olan Şehitlik Karakolu Polis Memurlarından Mehmet DÖNER bu hizmetlerin okul veli ve öğrenci kaynaşmasında ve eğitime katkı olarak faydalı faaliyetler olduğuna inandıklarını ve çalışmalarının devam edeceğini söylediler.

 

 

Polis Memuru Mehmet Döner Aynı Zamanda da Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğumevi Hastanesindede görev yaptığını söyledi. Bir Yandan Öğrencilerine yönelik hafta sonu kursları,Kitap dağıtımı ve aile ziyaretlerinde de bulunurken.Son bir güzel davranışları ise okul’un Boya, Badana ve Tamirat işlerini de kendi elleriyle yapmasıydı.

Takdir Edilecek Bu denli eğitime Katkı Sağlamak için var güçleriyle Çalışıp Geleceğin Gençlerine Güzel davranışları Sergileyen Bu Çalışkan İdareci ve Öğretmenlerine Teşekkür ederiz.

 

Haber/ Abdullah TOPRAK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler