Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Müdür Erdoğan Duran; Sağlığın patronu benim VİDEO

Müdür Erdoğan Duran; Sağlığın patronu benim VİDEO

Sağlık sisteminin değişmesi ile birlikte yeni Kurulan Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği ve Halk Sağlığı il Müdürlüğü dolayısıyla İl Müdürlüğünün yetkisinin değişmediğini belirten Müdür Erdoğan Duran; “Sağlık Bakanlığının ildeki iz düşümü sağlık müdürlüğüdür. Koordinasyon yine bizde olacak” dedi.

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2012 Çarşamba 16:05
Müdür Erdoğan Duran; Sağlığın patronu benim VİDEO

 

 

 

 

Sağlık Müdürlüğü 112 Komuta Merkezinde Şanlıurfa basını ile sabah kahvaltısında bir araya gelen Sağlık Müdürü Uz. Dr. Erdoğan Duran, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Turhan Sulhan, Halk Sağlığı il Müdürü Dr. Osman Koyuncu ve sağlık yetkilileri hazır bulundu.

Burada sağlık sistemi ile birlikte değişen durumu basın mensuplarına slayt eşliğinde sunan Müdür Duran; “Sağlık Bakanlığın İldeki İz Düşümü Sağlık Müdürlüğüdür. Yeni sisteme geçerken hiçbir aksaklığın olmaması bir başarıdır. Yeni kurulan Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği ve Halk Sağlığı il Müdürlüğü ile sağlık yükümüz hafifledi” dedi.

Muhabirimizin; “Bu sistem bürokrasiyi daha da artırmadı mı” yönündeki soruyu cevaplayan Müdür Erdoğan Duran; “Bilakis tam tersi, bürokrasi daha da düştü. Eskiden bir hemşire ataması bile Valilik yaparken artık imza yetkisi üçe bölündü. Ancak çok başlılık demek değil, çünkü koordinasyon yine Sağlık Müdürlüğünde olacaktır” dedi.

Ömer ASLAN / www.balikligol.com

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar sosyal medya üzerinden kampanya başlattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com