Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Müdür ve Öğretmenlerden Yeni Bir Örnek Davranış

Müdür ve Öğretmenlerden Yeni Bir Örnek Davranış

Giriş Tarihi: 15 Mart 2011 Salı 11:20
Müdür  ve Öğretmenlerden Yeni Bir Örnek Davranış

Şanlıurfa Yüzbaşı Ali Saip Yüzbaşı Ali Saip Ursavaş Lisesi İdareci ve Öğretmenleri, öğrencilerine yönelik hafta sonu kursları, kitap dağıtımı ve aile ziyaretlerinin yanı sıra yepyeni Bir Örnek Davranışta bulundular.

Şanlıurfa Yüzbaşı Ali Saip Ursavaş Lisesi İdareci ve Öğretmenlerinden yine güzel bir davranış sergileyerek okul içinde yapılması gereken boya, badana ve tamirat işlerini kendi elleriyle yaptılar.

Yüzbaşı Ali Saip Ursavaş Lisesi Okul Müdür Yardımcısı Hacı CİNGÖZ, Edebiyat Öğretmeni Sinan BOZKURT ve hafta sonu kurslarında Matematik Öğretmeni olarak okul öğrencilerine yardımıcı olan Şehitlik Karakolu Polis Memurlarından Mehmet DÖNER bu hizmetlerin okul veli ve öğrenci kaynaşmasında ve eğitime katkı olarak faydalı faaliyetler olduğuna inandıklarını ve çalışmalarının devam edeceğini söylediler.

 

 

Polis Memuru Mehmet Döner Aynı Zamanda da Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğumevi Hastanesindede görev yaptığını söyledi. Bir Yandan Öğrencilerine yönelik hafta sonu kursları,Kitap dağıtımı ve aile ziyaretlerinde de bulunurken.Son bir güzel davranışları ise okul’un Boya, Badana ve Tamirat işlerini de kendi elleriyle yapmasıydı.

Takdir Edilecek Bu denli eğitime Katkı Sağlamak için var güçleriyle Çalışıp Geleceğin Gençlerine Güzel davranışları Sergileyen Bu Çalışkan İdareci ve Öğretmenlerine Teşekkür ederiz.

 

Haber/ Abdullah TOPRAK

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com