Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam MUCİZEYİ TANIKLIK EDELİM

MUCİZEYİ TANIKLIK EDELİM

Bozova Deliler Köyünden Ekrem Arıkan başından geçenleri Allah'ın bir Mücizesi olduğunu söylüyor.

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2015 Perşembe 14:03
MUCİZEYİ TANIKLIK EDELİM

Şanlıurfa Bozova ilçesine bağlı Deliler Köyünde yaşayan Ekrem ARIKAN rabinden kız çocuğu istdiğini ama eşi hamile kalınca götürdüğü tüm hastanelerde bebeğin erkek olduğuna dair tehliller yapıldığını söylüyor.

Arıkan Allah'ın mücizesi dediği olayı şöyle anlatıyor: Eşim gebe kaldı. Eşimi Şanlıurfa Devlet Hastanesine götürdum. burada görevli doktor yaptığı muayanede çocuğun erkek çocuk olduğunu söyledi.  doktorun kendisine dönerek; 'Ekrem bey; rabbim ben sende kız çocuğu istedim 2 erkek 1 kız çocuğumun olduğunu 1 kız çocuğu daha istedim ama olacak olanda erkekmiş' dedi. Daha sonra eşimi Birecik Devlet hastanesine götürdüm. oradaki Doğum Doktorunda Erkek olacağını söyledi" diye konuştu.

Kontrolleri devam eden Ekrem Beyin eşi 2 Özel sağlık kuruluşuna daha götürüp rutin test ve tahlillerine devam eder ve hep rabbine şükür eder hayırlısını ister. Eşinin 23.07.2015 tarihinde doğum sancıları tutar, eşini alıp daha önce götürmüş olduğun özel bir sağlık kuruluşunda doğumunu yaptırır ve Erkek çocuk beklerken kız çocuk doğurur.

Ekrem Arıkan burada ağlayarak; "rabbim duamı kabul etti, kız çocuk istedim, bilim bana erkek olacağını söyledi ama Allah'a dua ettim rabbim duamı kabul etti." dedi.

Haber: Hüseyin Aslan / www.balikligol.com

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ömer Faruk Şiran'ın babası vefat etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com