Advert
Advert
Advert

MUCİZEYİ TANIKLIK EDELİM

Bozova Deliler Köyünden Ekrem Arıkan başından geçenleri Allah'ın bir Mücizesi olduğunu söylüyor.

MUCİZEYİ TANIKLIK EDELİM
MUCİZEYİ TANIKLIK EDELİM

Şanlıurfa Bozova ilçesine bağlı Deliler Köyünde yaşayan Ekrem ARIKAN rabinden kız çocuğu istdiğini ama eşi hamile kalınca götürdüğü tüm hastanelerde bebeğin erkek olduğuna dair tehliller yapıldığını söylüyor.

Arıkan Allah'ın mücizesi dediği olayı şöyle anlatıyor: Eşim gebe kaldı. Eşimi Şanlıurfa Devlet Hastanesine götürdum. burada görevli doktor yaptığı muayanede çocuğun erkek çocuk olduğunu söyledi.  doktorun kendisine dönerek; 'Ekrem bey; rabbim ben sende kız çocuğu istedim 2 erkek 1 kız çocuğumun olduğunu 1 kız çocuğu daha istedim ama olacak olanda erkekmiş' dedi. Daha sonra eşimi Birecik Devlet hastanesine götürdüm. oradaki Doğum Doktorunda Erkek olacağını söyledi" diye konuştu.

Kontrolleri devam eden Ekrem Beyin eşi 2 Özel sağlık kuruluşuna daha götürüp rutin test ve tahlillerine devam eder ve hep rabbine şükür eder hayırlısını ister. Eşinin 23.07.2015 tarihinde doğum sancıları tutar, eşini alıp daha önce götürmüş olduğun özel bir sağlık kuruluşunda doğumunu yaptırır ve Erkek çocuk beklerken kız çocuk doğurur.

Ekrem Arıkan burada ağlayarak; "rabbim duamı kabul etti, kız çocuk istedim, bilim bana erkek olacağını söyledi ama Allah'a dua ettim rabbim duamı kabul etti." dedi.

Haber: Hüseyin Aslan / www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
TACETTİN ÇOBAN     2015-07-24 YAZIDAN BİŞEY ANLAYAN VAR MI?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!