Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem "Mücadelemizin başında sigara ve alkol var"

"Mücadelemizin başında sigara ve alkol var"

ELAZIĞ - Yeşilay Cemiyeti'nin kuruluşunun 96'ncı yılı münasebetiyle açıklamalarda bulunan Yeşilay Cemiyeti Derneği Elazığ Şubesi, mücadelelerin başında sigara ve alkolün geldiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 2 Mart 2016 Çarşamba 12:57

Yeşilay Cemiyeti'nin kuruluşunun 96'ncı yılı münasebetiyle açıklamalarda bulunan Yeşilay Cemiyeti Derneği Elazığ Şubesi Başkanı Tamer Kayaoğlu, mücadelelerin başında sigara ve alkolün geldiğini ifade etti.

96'ncı yılını kutlayan Yeşilay Cemiyeti her ilde olduğu gibi Elazığ’da da uyuşturucu, içki ve sigara ile olan mücadelesini sürdürüyor. Faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulunan Yeşilay Cemiyeti Derneği Elazığ Şubesi Başkanı Tamer Kayaoğlu, 96 yılık faaliyetlerinin başında alkol ve sigara geldiğini söyledi.   

Bir ülkenin geleceğinin geçler olduğunu ve gençleri bataklıktan kurtarmaya çalıştıklarını belirten Kayaoğlu, “Yeşilay teknoloji, uyuşturucu, kumar gibi diğer zararlı şeyleri de ilgi alanına almıştır. Bunlarla mücadele etmeye de başlamıştır. Çalışmalarımız içerisinde de liselerde seminerler vermeye başladık. Özellikle gençleri bu konuda bilinçlendirmek istiyoruz. Gelecek yıl Elazığ’ın ilçelerinde de seminerlerimiz başlayacak bununla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Her ay en az 2 ilçeyi ziyaret edip bu konu ile ilgili seminerler yapmayı düşünüyoruz. Bir ülkenin geleceği gençlerdir biz gençlerimizi bu bataklıktan kurtarmaya çalışıyoruz. Özellikle bu bataklığa hiç bulaşmamış gençleri korumak istiyoruz. İnanıyorum ki biz gençlerimizi bu bataklıktan korursak daha güçlü bir ülke daha huzurlu bir toplum olacağız.” ifadelerini kullandı. (Ebubekir Yavuz- İLKHA)  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da iki katlı ev çöktü, 1 kişi yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com