Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim MŞÜ Akademik Genel Kurul toplantısı yapıldı

MŞÜ Akademik Genel Kurul toplantısı yapıldı

Muş Alparslan Üniversitesi, Güz Dönemi Akademik Genel Kurul Toplantısını yaptı. Toplantıda, unvanda yükselen akademik personele cübbeleri giydirilerek belgeleri verildi.

Giriş Tarihi: 19 Eylül 2014 Cuma 15:15
MŞÜ Akademik Genel Kurul toplantısı yapıldı

Muş Alparslan Üniversitesi, 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Akademik Genel Kurul Toplantısını yaptı. Muş Alparslan Üniversitesi Sabahattin Zaim Konferans Salonu’nda, Rektör Prof. Dr. Nihat İnanç’ın başkanlığında yapılan toplantı, tüm akademik personelin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantıda konuşan Rektör Prof. Dr. Nihat İnanç, Üniversitenin açılışından bu güne geçen süre boyunca özveriyle çalışarak başarıda payı bulunan herkese teşekkür etti. Üniversitenin gittikçe büyüdüğünü kaydeden İnanç, daha titiz ve daha özverili çalışmalara ihtiyaç olduğunu vurguladı.

Kaliteye odaklı eğitim anlayışına sahip bir üniversite olarak hedefleri yerine getirmeye devam edildiğine dikkat çeken İnanç, “Büyüyen bir üniversitenin kalite standartlarının oturtması lazım. Fiziki imkânların yanı sıra eğitim-öğretim ve bilim kalitesinin artırılması ana hedefimizdir. Şu ana kadar büyük oranda hedeflerimizin önünde gitmeyi başarmış bulunuyoruz. Yeni kampusumuz her türlü ihtiyacımıza cevap verebilecek şekilde modern bir anlayışla inşa edildi” dedi.

Üniversitenin öğrenci sayısının bu yıl ayrılan kontenjanlarla birlikte 10 bine dayandığının altını çizen İnanç; “Akademik personel sayımıza gelince salonu görüyorsunuz. Koca bir aile haline geldik. Süreç içinde sayımız ve imkânlarımız gibi başarıya dönük beklentilerimiz de arttı. Bütün arkadaşlarımızın özveriyle çalışmaya devam ederek beklentilerimizi en iyi şekilde karşılayacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmanın ardından düzenlenen cübbe giyme töreninde, Rektör İnanç, unvanda yükselen akademik personele cübbelerini giydirerek belgelerini takdim etti.

2014-2015 Akademik Yılı için öngörülen program ve projelerin ele alındığı Akademik Genel Kurul Toplantısı ikinci oturumu, Fakülte Dekanlarının birimler bazında yaptıkları değerlendirmelerin ardından sona erdi. (M. Şirin Çağlayan-İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BAŞKAN EKİNCİ, GELECEĞİN LİDERLERİYLE BİRARAYA GELDİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com