Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa MSN 2011i yüklemeye hazır mısınız?

MSN 2011i yüklemeye hazır mısınız?

Giriş Tarihi: 6 Ekim 2010 Çarşamba 16:51
MSN 2011i yüklemeye hazır mısınız?

Microsoft, Windows Live Essentials 2011in uzun süredir beklenen final sürümünü yayınladı. Windows Live Messenger, Mail, Writer, Photo Gallery, Family Safety, Mesh, Movie Maker ve Bing Toolbarın yeni sürümlerini içeren pakette pek çok yenilik yer alıyor.

Windows Live Essentials 2011in dikkat edilmesi gereken en önemli detayı, Windows XP desteği sunmaması. Yeni paket, sadece Vista ve Windows 7 kullanıcıları tarafından kullanılabilecek.

Windows Live Messengerın sunduğu en önemli yenilik, sadece listedekilerle değil, Facebook, MySpace ve LinkedIndeki arkadaşlarla da bağlantı kurabilmemize olanak sağlaması. Tabi Messengerın yepyeni bir arayüz sunduğunu da es geçmemekte yarar var.

Diğer yenilikler ve indirme bağlantısı burada...


Windows Live Photo Gallerynin en önemli yeniliği ise, artık Virtual Earth ile bağlantılı olması. Bu, kullanıcılara, her fotoğrafa konum bilgisi ekleme imkanı sunuyor. Fotoğrafları düzenlerken karşımıza çıkan önizleme özelliği ise, işleri kolaylaştırması açısından oldukça yararlı.

Windows Live Essentials 2011in dikkat çeken bir yeniliği de, hiç kuşkusuz, Office ile hayatımıza giren Ribbon arayüzü. Movie Maker, Mail ve Photo Gallery uygulamalarında karşımız çıkan bu arayüz, kullanımı da bir hayli kolaylaştırırken, uygulamalara modern bir görünüm veriyor.

Siz de vakit kaybetmeden yeni Messengerı ve diğer Live uygulamalarını kullanmaya başlamak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan paketi indirebilirsiniz. Türkçe sürüm için, listeden Türkçe seçeneğine tıklamanız gerektiğini de unutmayın.
 

WİNDOWS LİVE ESSENTİALS 2011İ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com