Advert
Advert
Advert

MSN 2011i yüklemeye hazır mısınız?

MSN 2011i yüklemeye hazır mısınız?
MSN 2011i yüklemeye hazır mısınız?

Microsoft, Windows Live Essentials 2011in uzun süredir beklenen final sürümünü yayınladı. Windows Live Messenger, Mail, Writer, Photo Gallery, Family Safety, Mesh, Movie Maker ve Bing Toolbarın yeni sürümlerini içeren pakette pek çok yenilik yer alıyor.

Windows Live Essentials 2011in dikkat edilmesi gereken en önemli detayı, Windows XP desteği sunmaması. Yeni paket, sadece Vista ve Windows 7 kullanıcıları tarafından kullanılabilecek.

Windows Live Messengerın sunduğu en önemli yenilik, sadece listedekilerle değil, Facebook, MySpace ve LinkedIndeki arkadaşlarla da bağlantı kurabilmemize olanak sağlaması. Tabi Messengerın yepyeni bir arayüz sunduğunu da es geçmemekte yarar var.

Diğer yenilikler ve indirme bağlantısı burada...


Windows Live Photo Gallerynin en önemli yeniliği ise, artık Virtual Earth ile bağlantılı olması. Bu, kullanıcılara, her fotoğrafa konum bilgisi ekleme imkanı sunuyor. Fotoğrafları düzenlerken karşımıza çıkan önizleme özelliği ise, işleri kolaylaştırması açısından oldukça yararlı.

Windows Live Essentials 2011in dikkat çeken bir yeniliği de, hiç kuşkusuz, Office ile hayatımıza giren Ribbon arayüzü. Movie Maker, Mail ve Photo Gallery uygulamalarında karşımız çıkan bu arayüz, kullanımı da bir hayli kolaylaştırırken, uygulamalara modern bir görünüm veriyor.

Siz de vakit kaybetmeden yeni Messengerı ve diğer Live uygulamalarını kullanmaya başlamak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan paketi indirebilirsiniz. Türkçe sürüm için, listeden Türkçe seçeneğine tıklamanız gerektiğini de unutmayın.
 

WİNDOWS LİVE ESSENTİALS 2011İ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
FATİH DURAN     2015-03-18 hOCAM OKULLAR İÇİNDE VERLEN ARSALAR,OKUL YAIMIDA AYNI DURUMDAMIDIR MERAK EDİYOR CEVABINI BEKLİYORUM.YAZINIZ ÇOK GÜZEL,ÇOK KAFA KARIŞTIRICI S.LAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika! Şanlıurfa'da çok sayıda araç kundaklandı.
Son Dakika! Şanlıurfa'da çok sayıda araç kundaklandı.
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali