Advert
Advert
Advert

Model uçağa yoğun ilgi

Model uçağa yoğun ilgi
Model uçağa yoğun ilgi

THK Ş.Urfa şubesi tarafından düzenlenen radyo kontrollü model uçak organizasyonu, Ş.Urfa halkının ilgisini çekiyor.

 

   Ş.Urfa semalarında renkli paraşüt görüntülerinden sonra şimdi de model uçaklar kendini gösteriyor. Eski havaalanında yapılan radyo kontrollü model uçak organizasyonu, halkın olduğu kadar şehrin ileri gelen isimlerinin de dikkatini çekti. THK Ş.Urfa şubesi tarafından gerçekleştirilen gösteriye Ş.Urfa vali yardımcılarının yanı sıra, Ceylanpınar kaymakamı, Ziraat Fakültesi Dekanı, Emniyet amirleri ve çeşitli okul müdürleri katıldı.

 

   Organizasyona katılan Ceylanpınar kaymakamı İlker Özerk Özcan yaptığı açıklamada; “Ş.Urfa THK’nın böyle güzel bir organizasyon düzenlemesi bizleri son derece mutlu etmiştir. Zorlaşan yaşam koşullarında stresimizi ve gerginliğimizi bu tip aktivitelerle atma imkânımız oluyor. Çok zevkli olan bu tür organizasyonlara tüm halkımızın katılmasını isterim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” diyerek duygularını dile getirdi.

 

   THK Ş.Urfa şube başkanı Murat Akaltun ise; “Ş.Urfa’da yıllardır özlemi duyulan havacılık ile ilgili bu tür etkinlikleri gerçekleştirmenin heyecanı içerisindeyiz. Halk uçuşu, model uçak ve paraşüt organizasyonlarını daha önce gerçekleştirmiştik. Ş.Urfalıların bu tür etkinliklere çok ilgisi vardı. Biz de bunu anlamlandırmak amacıyla normal uçakla aynı uçuş, kalkış, dönüş özelliklerine sahip, radyo kontrollü model uçak organizasyonunu gerçekleştirdik. Bundan sonra da bu tip aktivitelerimiz devam edecektir” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı