Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Mısır halkı tarih yazıyor

Mısır halkı tarih yazıyor

İhvan ve darbe karsıtları Cuma günü dört meydanda gövde gösterisi yaparak darbeyi telin ettiler.

Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2013 Cuma 17:13
Mısır halkı tarih yazıyor

İhvan ve darbe karşıtları tarih yazıyor. Mısır'da Mursi'ye sahip çıkan milyonlar sokağa döküldü. Adeviyye Meydanın'da tarihi bir gün yaşanıyor.

Özellikle Adeviye, Nahda radyo televizyon ve Muhafız Alaı önündeki  İhvan mensupları aksam iftardan sonra bu meydanlarda bulunan milyonlarca insan ile darbeye karşı olduklarını ifade edecekler.

TIMETURK Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Çiçek'e acıklamalarda bulunan İhvan'ın üst düzey yöneticileri kesinlikle silah kullanmayacaklarını şiddete bulaşmayacaklarını ve pasif direniş yapacaklarını vurguladılar. Gerekirse meydanlarda aylarca kalacaklarınıi ifade eden İhvan üyeleri Mursi'nin bırakılması gerektiğini ve seçilmiş kurumlarin iş başına gelmesi gerektigini bundan sonra işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.

Çok sayıda İhvan üyesinin Kahire'ye gelmek için yollara çıktığını ancak engellendigini belirten İhvan üyeleri ne olursa olsun başaracağız diyorlar.

Meydandan bir saniye bile ayrılmayan Mursi yandaşları namazlarını meydanlarda kılıyor.

TİMETÜRK

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Türkiye 4 Bin askerle hedefe kilitlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com