Advert
Advert
Advert

MİSİAD'a hayırlı olsun ziyareti

Şanlıurfa Sivil Toplum İzleme Platformu yönetimi, kısa bir süre önce kurulan ve yönetimi oluşturan Memleketçi Sanayici İş Adamları Derneğine (MİSİAD) hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MİSİAD'a hayırlı olsun ziyareti
MİSİAD'a hayırlı olsun ziyareti admin

Ziyarette Sivil Toplum İzleme Platformu başkanı  Faruk Akbaş, genel sekreteri Yusuf Kilic, Nusret Kara, Eyyüp Erkaçmaz ve Mehmet Emin Demirel hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili konuşan Sivil Toplum İzleme Platformu başkanı  Faruk Akbaş, Memleket için çalışan, üreten ve kafa yorun bu gibi kurumlar bizim için çok kıymetlidir. işsizliğin önlenmesi için istihdam üretme gayretinde olan Memleketçi Sanayici İş Adamlarımızı takdir ediyorum. inşallah istihdama katkıları iyi olur. tekrardan bu kuruluşun memleketimize hayırlı olmasını diliyor. Faruk Ağ başkanımızı da tebrik ediyoruz" dedi.

 MİSİAD'a hayırlı olsun ziyareti ve birlik mesajı olduğunu söyleyen MİSİAD Başkanı Ömer Ağ: Ziyarette Sivil Toplum İzleme Platformu başkanı  Faruk Akbaş'a ve yönetimine Bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum" diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Memleketçi Sanayici İş Adamları Derneği MİSİAD ömer ağ faruk akbaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle