Advert
Advert
Advert

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN YILSONU GÖSTERİLERİ

Osman Ertörer İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencilerinin coşkulu mezuniyet gösterisi yaptı.

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN YILSONU GÖSTERİLERİ
MİNİK ÖĞRENCİLERDEN YILSONU GÖSTERİLERİ
Osman Ertörer İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencilerinin coşkulu mezuniyet gösterisi İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Aslıhan, Okul Müdürü Siraç Köseoğlu, öğretmenler, veliler ile öğrencilerin katılımıyla yapıldı.

Okulun konferans salonunda yapılan etkinliklerde minik öğrencilerin birbirinden güzel gösterileri izleyenleri büyüledi.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala “Biz işte bu çocuklarımıza gereken imkânı sunduğumuzda, onları hakikaten el üstünde tuttuğumuzda, onları gerçekten yürekten ve gönülden sevdiğimizde onlar her şeyi başaracaklar. Yapacağımız tek şey onları sevmek, onlara inanmak ve değer vermektir. Ben bu gösteriyi hazırlayan başta Okul Müdürümüz olmak üzere öğretmenlerimi ve kendileri minik ama yürekleri büyük olan öğrencilerimi tebrik ediyorum.” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından minik öğrencilerin birbirinden güzel yaptığı gösterileri katılımcılar dakikalarca ayakta alkışladı.

Gösterilerin sonunda öğrenciler, öğretmenlerin ellerinden diploma ve mezuniyet belgelerini aldılar.ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU ÖĞRENCİLERİN
MUHTEŞEM MEZUNİYET TÖRENİ


Şanlıurfa’nın en eski anaokullarından biri olan Zübeyde Hanım Anaokulu, kendi salonlarında hazırladıkları yılsonu kep giyme ve mezuniyet etkinliğini düzenledi.

Öğrencilerin hazırladığı birbirinden renkli gösteriler aileleri tarafından da büyük bir keyifle izlendi. Dans gösterisi, halk oyunları, drama gösterisi ile devam eden etkinlik kep giyme töreni ile son buldu.

Tören sonunda veliler çocuklarıyla resim çektirmek için adeta sıraya girdiler.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle