Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Milli Gazete'nin Fahri Güven'i kadınmış!

Milli Gazete'nin Fahri Güven'i kadınmış!

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2011 Salı 10:18
Milli Gazete'nin Fahri Güven'i kadınmış!

İlgiyle takip edip,beğenerek okuduğunuz yazar aslında o olmayabiliyor. Türk basınında müsterar isimli yazar örnkeleri bir hayli fazla. Peki erkek diye okuduğunuz yazar kadınsa? Milli Gazete yazarı kendini deşifre etti.

Milli Gazete'nin önemli yazarlarından Mine Alpay Gün, gazetede Fahri Güven adıyla çıkan yazıları da kendisinin kaleme aldığını açıkladı.

Türk basınından müstear yazarları örnek veren Gün, acaba farklı isimle yazabilir miyim, noktasından hareket ederek müstear isimle yazmaya karar verdiğini aktardı. Mine Alpay Gün, 2004'den beri Fahri Gün adıyla kaleme aldığı yazıların kendisini çok zorladığını fakat eşi, kızları ve oğullarının verdiği destekle yazmaya devam ettiğini kaydetti.

Köşesinde fotoğrafını kullanmamasıyla da dikkat çeken Milli Gazete yazarı Gün, "Evet, "Fahri Güven" başlığı altındaki o yazıları ben yazdım. Ve artık bu ifşadan sonra  "Fahri Güven" mahlasıyla yazdığım yazılara son noktayı koyuyorum." dedi ve çalışmalarının yarım kalmasından dolayı artık müstear yazmayacağını belirtti. Mine Alpay Gün, deneme deneme, inceleme ve hikâye projelerine ağırlık vereceğini ifade etti.

Okularından dua isteyen Gün, "Artık bundan böyle "Mine Alpay Gün" olarak yazılarıma bu köşede devam edeceğim.  Yazma siperlerinde Rabbimiz izin verdiği ölçüde yürümeyi sürdüreceğim. Okuyucularımın engin müsamahasına sığınıyorum. Onlardan beklediğim, dua etmeleridir. Ben şimdiden bütün okuyucularım için dua ediyorum. Çünkü dua, bizim en büyük gücümüz, en büyük sığınağımız ve dayanağımızdır..." diyerek yazısını noktaladı.

FAHRİ GÜVEN'DEN ÜÇ FARKLI SAİD

Mine Alpay Gün, Fahri Güven adıyla, 9 Ocak'ta son olarak "Üç farklı Said Nursî" başlıklı bir yazı kaleme almıştı...

Mine Alpay Gün'ün yazısının özgün halini kaynağından okumak için tıklayınız

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com