Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Milli Eğitim'den 'Göğüs Duvarı Deformitesi' çalıştayı

Milli Eğitim'den 'Göğüs Duvarı Deformitesi' çalıştayı

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrenci ve velileri bilgilendirmek amacıyla 'Göğüs Duvarı Deformitesi Çalıştayı' düzenleyecek.

Giriş Tarihi: 8 Mayıs 2014 Perşembe 23:08
Milli Eğitim'den 'Göğüs Duvarı Deformitesi' çalıştayı

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahi Anabilim Dalı işbirliğiyle öğrenci ve velileri bilgilendirmek amacıyla  'Göğüs Duvarı Deformitesi Çalıştayı' düzenleyecek.

Okullarda, üzerinde Göğüs Deformitesi hastalığı ve tedavi yolları hakkında bilgilerin de yer aldığı çalıştayla ilgili el broşürleri dağıtıldı.

 Milli Eğitim Müdürlüğü, özellikle çocukları çok etkileyen göğüs deformitesi hastalığının anne ve babalar tarafından daha iyi anlaşılması ve buna yönelik tedaviyi yönetmelerini öğrenmeleri için bu çalıştayı düzenlediklerini belirtti.

Şair Nabi Kültür Merkezi'nde saat: 18.00'de yapılacak çalıştay'a Prof.Dr. ibrahim can Kürkçüoğlu, Y. Doç. İrfan Eser, Y. Doç. Dr. Şamil Günay, Prof. Dr. Kamil Kaynak, Prof. Dr. Mehmet Bilgin ile Y. Doç. Dr. Ahmet Önen'in katılacakları belirtildi. (Osman Gülebak-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com